E34 535 ei taha töötada

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

E34 535 ei taha töötada

Postitus Postitas Tom »

Selline jama siis, et auto seisis paar päeva vihma käes.
Täna siis hakkan sõitma ja mingi kildi pärast sureb järsku välja, panen käima ja sõidan edasi vahepeal teeb mõned korrad jõnks-jõnks aga kuna hoog on sees siis välja ei sure. Nii pargin auto ära ja kui mingi paarikümne mindi pärast tahan ära sõita siis enam käima ei lähe.
Vahest jääb paariks sekundiks tööle ja siis sureb üks kord jäi pikalt ka käima aga raputas jubedalt ja tahoka nõel ujus 3000 ja 5000 vahel, kui gaasi anda sain ta kuidagi 2000nde peal enamvähem mõnekas ajaks käima.
Ja kui pikemalt käiata siis ka tahoka nõel hakkab ujuma 1000ndest punasest ja tagasi 1000ni umbes.

Ja selline jama ka, et kõrvalistuja pool on akna juures see suur must karp ja mul on pmst karbini vett täis (drenaaz umbes vist), kas äkki on jama sellest?

Aitäh lugemast!
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Väike update, veeärvool on lahendatud, seal oli mingi klambrijupp ees :evil:
Ja nagu ma aru saan siis selles karbis on aju ja muu nänn ehk siis äkki on aju otsad andnud.

Igatahes soovitan e34 omanikel vaadata need äravoolud üle, ei maksa riskida.
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Nii aju on maas ja oli seest märg.
Külmalt töötas mingi minuti ilusti, seega on lootust, et saab veel elulooma sellest ajust.
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Kõik kuivatatud ja tagasi pandud ja töötab vähemalt kohapeal ilusti.
Ehk läks seekord õnneks.
Kasutaja avatar
LOWRY
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 12.05.2005 20:42 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas LOWRY »

tere

täpselt sama jama :(
Ka kõik ujus seal ja vesi kuhugi ei lähe, aga räägi, kuidas sa selle vee äravoolu kanali ära puhastasid?
Mul mootoriga niimoodi, et külmalt läheb käima, mingi 5 min töötab ja siis sureb välja. Lasta jahtuda ja siis läheb uuesti. Sõita ei saa :(
Vasta