E39 raadio ei mängi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

E39 raadio ei mängi

Postitus Postitas pihv »

siiamaani mängis korralikult aga täna hommikul kui kui läksin sõitma alguses ei mängind aga kui olin paarkümmend meetrit sõitnud hakkas tööle arvasingi siis et mingi leviauk oli. päeval poodi minnes mängis kohe käivitades aga poest ära minnes ei teinud alguses mingit häält kuid mingiaja jooksul hakkas ragina seest mingit muusikat kuulma kuid korralikult enam mängima ei hakanud :evil: . milles asi võib olla kas äkki antennis või on mõni ots kuskilt lahti? oodatud kõik arvamused. ette tänades
Veiken
Huviline
Postitusi: 179
Liitunud: 21.02.2006 13:27 38
Peamine sõiduk: BWM 745i
Telefon: 3725091997
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Veiken »

kas vool on sees ikka või kaob see ka ära?
soovitan välja võtta ja kontrollida ühendusi. Välja saad nii, et võtad volume nupu ära ja seal vajutad klemme- siis hakkab liikuma ja minuteada küljepeal ka klemmid...
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

sul raadio ja võim on taga ikak eks, vaata nende ühendused üle (pistikud)
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Postitus Postitas pihv »

ja vool on kõik olemas ja on kuulda raginat ja selle seest ka natuke muusikat. arvatavasti antennis või antenni otsikutes viga peaks õhtul uurima veits.
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Postitus Postitas pihv »

maki eemaldamisest veel nii palju et enda arust olen proovinud küll igasuguseid asju aga kätte ei saa. volume nupu võtsin ära aga mingeid klemme endaarust küll ei näe ümberringi on väiksed pirnid ja siis sügavamal on näha seda kuhu volume nupp kinnitub.
äkki on kuskil juhendit kuidas eemaldada või siis mõnda pilti mis näitaks kuhu vajutada ja kust tõmmata:
Kasutaja avatar
eclipse
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 03.01.2005 23:13 26

Postitus Postitas eclipse »

seal volume nupu taga on kuuskant või siis tavaline kruvi, ei mäleta täpselt, seda keerates, hüppab üks pool lahti ja tõmmates tuleb ka teine ;)
530d
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Postitus Postitas pihv »

nüüd siis selline asi et raadio jaamad mängivad ilusti kõik aga maki endaga mingi kamm. nimelt kui makk sisse lülitatud on siis peaks minu arust volume nupu juures selline neljakandiline tuluke põlema aga võta näpust ei põle ja ükski nupp ka ei toimi. kui süüde sisse panna siis raadio mängib u pool minutit ja see järel vaikus.
et kui üldse ei töötaks siis ma ei saa aru et miks ta alguses mängib natuke aega. tähendab et vool on olemas aga.... makk siis originaal kassetikas ja kõrval tv.
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Postitus Postitas pihv »

eile vahepeal mängis jälle aga see kandiline tuluke ikka ei põle.
kas kellelgi pole olnud taolist probleemi.
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Aku resett äkki :?: :?
vilunuddoktor
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 13.01.2005 17:04 23

Postitus Postitas vilunuddoktor »

Tervist,

Kas said maki mure lahendatud?

mul nüüd sama asi, ei raadio ega makk mõika
paned auto käima, sõidad kilomeetri - kaks ja naksti vaikus majas

suurelt displaylt on näha et kõik töötab, k.a. cd box
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Postitus Postitas pihv »

vilunuddoktor kirjutas:Tervist,

Kas said maki mure lahendatud?

mul nüüd sama asi, ei raadio ega makk mõika
paned auto käima, sõidad kilomeetri - kaks ja naksti vaikus majas

suurelt displaylt on näha et kõik töötab, k.a. cd box
lahendatud sai ta sellega et lihtsalt ühel hetkel lõpetas ta sellise tebutamise ja otsustasin ei hakkagi näppima teda enam. äkki on see niiskusest olen märganud et just peale pesu on raadios ragin natuke aega aga enam pole töötamist lõpetand. ei tea milles jama
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Postitus Postitas pihv »

nonii anomaalja jätkub:
Taas hakkas jamama nagu eelmine kordgi,
kuid vahega et enam ei hakanud üldse alguseski mängima.
Ükski nupp vajutamisele ega keeramisele ei reageeri,
telekat saab vaadata aga häält ei tule kuskilt ka mitte roolilt näppides.
Sai siis makk eemaldatud ja puhastatud otsikuid nii maki taga kui pagassis
oleval raadiokarbil.
Aga kõige imelikum on see et aku oli päevotsa maas ning kui selle täna tagasi panin hakkas raadio jälle mängima minutiks, kuigi makk pole üldse ühendatud ja vedeleb tagumisel istmel?????? :shock:
oskab keegi seletada milles asi võib olla või kuidas üldse on võimalik et raadio mängib kui makk on eemaldatud.
Kasutaja avatar
ivo54
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 06.07.2005 21:47 59
Asukoht: RAPLA

raadio ei mängi

Postitus Postitas ivo54 »

mul e39 douringul sama jama, aga mul on viga taga raadio plokis kui tahad võid helistada räägin täpsemalt. Ivo 5287950
530 2003. 09 touring.individual.
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Re: raadio ei mängi

Postitus Postitas pihv »

ivo54 kirjutas:mul e39 douringul sama jama, aga mul on viga taga raadio plokis kui tahad võid helistada räägin täpsemalt. Ivo 5287950
Ehk kirjutad äkki siia ikka, olen märgand et suht levinud viga, siis oleks siit hea vaadata ja endalgi vähe parem meelde jätta mida teha vaja.
Tänud
Marko
Kasutaja avatar
ivo54
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 06.07.2005 21:47 59
Asukoht: RAPLA

raadio ei mängi

Postitus Postitas ivo54 »

käisin esinduses kontrollis ja öeldi kas raadio või tagant plokk, täpselt nad öelda ei oska, vea koode raadio puhul ei näita. Taga on mitu plokki,douringul on ta tagumise istme taga põranda plaadi all. Sedaanil ei oska asukohta öelda. Raadio plokk peaks olema 3me pistikuga, kaks juhtmed üks antenn taga on ka veel teine plokk mis on hääle võimendi mis on jahutus radiaatoriga mida mina algul kahtlustasin, kuid mul on just see istme alune plokk. Mul aitab vahel sellest kui lülitan raadio sisse ja põrutan päris korralikult raadio plokki ja peale seda lülitan raadio välja ja siis uuesti sisse tagasi. Loodan et ehk on abi
530 2003. 09 touring.individual.
pihv
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 10.02.2006 16:40 20

Re: raadio ei mängi

Postitus Postitas pihv »

ivo54 kirjutas:käisin esinduses kontrollis ja öeldi kas raadio või tagant plokk, täpselt nad öelda ei oska, vea koode raadio puhul ei näita. Taga on mitu plokki,douringul on ta tagumise istme taga põranda plaadi all. Sedaanil ei oska asukohta öelda. Raadio plokk peaks olema 3me pistikuga, kaks juhtmed üks antenn taga on ka veel teine plokk mis on hääle võimendi mis on jahutus radiaatoriga mida mina algul kahtlustasin, kuid mul on just see istme alune plokk. Mul aitab vahel sellest kui lülitan raadio sisse ja põrutan päris korralikult raadio plokki ja peale seda lülitan raadio välja ja siis uuesti sisse tagasi. Loodan et ehk on abi

arvan, et mul see põrutamine ei aita kuna pole võimalik raadiot sisse ega väljagi lülitada kuna ükski nupp ei reageeri. kuhu sellega pöörduma peaks kas mingi suvaline elektrik oskaks sellega midagi peale hakata?
ja tahaks ikka täitsa korda saada asja, koputamise variant ei ole eriti hea ma arvan.
aga tänan vastamast
Vasta