E34 käivitumine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

E34 käivitumine

Postitus Postitas draggo »

Enamuse ajast käivitub masin ilusti aga vahel annab ikka päris kõvasti käiata enne kui lõpuks käima läheb. kas hakkab starter väsima või peaks millelelgi muule tähelepanu pühenama?
Kasutaja avatar
drey
Huviline
Postitusi: 382
Liitunud: 12.10.2005 00:15 40
Asukoht: Türi

Postitus Postitas drey »

Huvitav, mul samuti aegajalt hakanud niimoodi käituma.Tihti saan tööle umbes 1sekundiga, kuid harva läheb kahtlaselt kaua.
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Ei tea kas tegu järjekordse tüüpveaga. Ka mul säärane viga. Tavaliselt käivitub poolest pöördest, kuid aegajalt vajab pikka käiamist ning siiski ei taha hästi käima minna. Ükshaaval võtab silindrid puterdades järgi kui käivitub. Ei tea kas viga just starteris peitub, endal olen seda korra vahetanud (põles läbi), kuid käivitus anomaaliat see ei kõrvaldanud :D
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Vahel ei võta aga üldse nagu starterit taha. Teeb vaid mingit kärisevat häält. Sellist, millest kohe endal ka vlus hakkab. Ei oska premini seletada...
raud
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 06.05.2006 23:09 57

Postitus Postitas raud »

Ma pean kõvasti gaasi andma et käima läheks ikka, seda just külmast epast, soojast peast nagu niuhti läheb kohe. Ei tea jah milles probleem on.
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Re: E34 käivitumine

Postitus Postitas siim_s »

draggo kirjutas:Enamuse ajast käivitub masin ilusti aga vahel annab ikka päris kõvasti käiata enne kui lõpuks käima läheb. kas hakkab starter väsima või peaks millelelgi muule tähelepanu pühenama?
Starter vaevalt vigane on. Siis ei veaks mootorit üldse ringi.
Proovi aku täis laadida. Siis läheb kindlasti kiiremini ja mõnusamalt.
Teisalt on vigade võimalusi võimalik otsida välja vahetamata bensufiltrist, vanadest süüteküünaldest.

Minulgi käivitub alles paarist pöördest, kuid aku on ka vanaks ja nõrgaks saanud. Tema käivitusvool e iole enam see mis ta kunagi pidi olema. Suurt mootorit on üpris raske ringi ajada. Seega on vaja suhteliselt suure käivitusvooluga akut. Muidugi läheb ka suht tavalise 60Ah akuga käima kui see uus on. Usun et kui panna uus aku siis läheks käivitusaeg palju väiksemaks.
Lähiajal ongi plaan uus aku soetada ja parem juba varuga võetud käivitusvooluga,aku
Selle hind jääb aga kuni tuhande krooni piirimaile. Tasub enne niisama laadimist proovida kui selle raha välöja käid

Jõudu
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
Vasta