E34 armatuuri kellades probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

E34 armatuuri kellades probleem

Postitus Postitas seppa »

Jama siis selline et kui käima panen siis kütte,temp. ja kütte kulu näidud ei tööta ega kompu ekraan !!! :( Aga kui kõvast paaru panna , umbes 5000 pööret siis järsku kõik korras !!! :shock: seda ka kuidas jumal juhatab ! Vahel isegi sõidu ajal jäävad seisma lambist ? Muide vahel ka mingi salalukk mis süüte keeramisel vajutades paneb ohutuled (aku;temp;abs ..... jne )põlema ,siis läeb käima ka :!: OSKAB KEEGI AIDATA ? :cry:
kristily
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 23.07.2006 12:03 40

Postitus Postitas kristily »

Mul sama jama, teeb mis ise tahab. Kord ei tööta isegi spidokas, rääkimata teistest näidikutest. Samas jätab põlema pidurituled, kui auto ei tööta ja süüdet sees pole. Käisin nädal tagasi diagnostikas, kuid nemadki midagi tarka ei oskanud õelda. Ainult seda, et võimalik, et näidikute blokk on läbi ja vahetamine maksab 10000.- :S
Aga samas mitmed teised targad mehed seda ei usu. nüüd ei tegi mida teha, selline lootusetu seis on :(((
Autoks muidu 99.a 525 TDS
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

Ainult seda, et võimalik, et näidikute blokk on läbi ja vahetamine maksab 10000.- :S
näidikute polki vahetus maksab maksimum 1500.-
Samas jätab põlema pidurituled, kui auto ei tööta ja süüdet sees pole.
iga enesest lugupidav diagnostik-elektik lahendab selle probleemi kiirelt. see ei ole seoses spidoga
Käisin nädal tagasi diagnostikas, kuid nemadki midagi tarka ei oskanud õelda
järelikult vales kohas käisid, need suht elementaarsed vead
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

Jama siis selline et kui käima panen siis kütte,temp. ja kütte kulu näidud ei tööta ega kompu ekraan !!! Aga kui kõvast paaru panna , umbes 5000 pööret siis järsku kõik korras !!! seda ka kuidas jumal juhatab ! Vahel isegi sõidu ajal jäävad seisma lambist ? Muide vahel ka mingi salalukk mis süüte keeramisel vajutades paneb ohutuled (aku;temp;abs ..... jne )põlema ,siis läeb käima ka OSKAB KEEGI AIDATA ?
vaheta prooviks spido ära . ohutuled on veidi keerulisem teema- eemalda ohutulede lüliti ja kui ei aita tuleb edasi otsida- äkki ohutulede relee? viga on võimalik leida AINULT siis kui ta esineb
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Imre323
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 31.05.2006 16:57 21
Asukoht: Võru Wermo
Kontakt:

Postitus Postitas Imre323 »

seoses selega.tean küll et see teema on juba olnud siin et pixlid ära kaovad.Mul nii et kui kylm on siis on olemas,aga kui auto soojaks läheb siis kaovad ära.Ma ei saanud siin eriti asjast aru,et mis seal vaja vahetada või remontida jam is ta maxta võib?
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

Enda probleemile arvan lahendusex -----et kellade massijuhtme kehv ühendus !!!
Aga vahepeal kaasnes ka selline sündmus : kui käisin naisega õppesõidu platsil , no nagu ikka sureb 5 korda välja siis lõi vahepeal kompuutrisse ---kontrolli mootori õli,aknapesu vedeliku ja taga tulesi ? Hiljem asi rahunes kuid siiamaani aknapesu vedeliku ja taga tule hoiatus ( tagatuled ja aknapesu korras ) mis pärast ära kustuvad !!! :shock:
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
kristily
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 23.07.2006 12:03 40

Postitus Postitas kristily »

To Patrik!

Diagnostikas käisin United Motors´is. Kui mitte sinna minna, kuhu siis veel? Minu mõistus igatahes otsas. :([/quote]
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8462
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Proovi Partiku juurde minna.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

Eks ma proovin Patriku juurde minna , aga see pole nii lihtne kuna ise rakverest !!! :(
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
kristily
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 23.07.2006 12:03 40

Postitus Postitas kristily »

kristily kirjutas:Mul sama jama, teeb mis ise tahab. Kord ei tööta isegi spidokas, rääkimata teistest näidikutest. Samas jätab põlema pidurituled, kui auto ei tööta ja süüdet sees pole. Käisin nädal tagasi diagnostikas, kuid nemadki midagi tarka ei oskanud õelda. Ainult seda, et võimalik, et näidikute blokk on läbi ja vahetamine maksab 10000.- :S
Aga samas mitmed teised targad mehed seda ei usu. nüüd ei tegi mida teha, selline lootusetu seis on :(((
Autoks muidu 99.a 525 TDS
Leidsin tagajärjele vist põhjuse... kõik see jama hakkab toimuma peale kella õigeks panemist! Eelmisel nädalal märkasin seost ja ei kiskunud kella poolteist nädalat ning auto töötas korralikult... ei ühtegi tempu. Kuid täna panin auto tööle ja kella õigeks ning peale seda kohe näidikud ei näitanud midagi ja tekkisid samad probleemid mida eelpool kirjeldasin.
Mida see võiks tähendada?
Vasta