E39 piduriklotsid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

E39 piduriklotsid

Postitus Postitas Rando535 »

leidsin saidilt autoosad.ee piduriklotsid itaalia ja belgia tootjalt.
hinnavahe on meeletu
aga kas kvaliteedivahe on ka nii suur? on kellelgi kogemusi?


ketaspiduriklotsid esi
belgia omad paar 830
itaalia omad paar 295
ull vahe
bmx
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 03.03.2006 22:52 16
Asukoht: Kui otsid siis.......PS

Re: E39 piduriklotsid

Postitus Postitas bmx »

tzonn kirjutas:leidsin saidilt autoosad.ee piduriklotsid itaalia ja belgia tootjalt.
hinnavahe on meeletu
aga kas kvaliteedivahe on ka nii suur? on kellelgi kogemusi?


ketaspiduriklotsid esi
belgia omad paar 830
itaalia omad paar 295
ull vahe
Odav hakkab vilistama, minul need kallimad ja 3 kuud sõitnud veel vaikus ja olen rahul.
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

see nüüd küll 100% ette pole määratud, et vilistama hakkab.
e36 ma panin kah täis ringi neid odavaid klotse ja 4 kuuga mis ma enne müümist sõitsin ei vilisenud seal midagi.
Rennokas
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 27.08.2007 09:38 01

Postitus Postitas Rennokas »

kust parima hinna ja kvaliteedi suhtega e39 piduriklotse saab, mul tuluke annab märku ja pidurid teevad häält kah...
Kasutaja avatar
Bayer 525tdst
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 18.01.2008 19:26 50
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Bayer 525tdst »

sai hiljuti vahetatud enda e39-l(automaat) ja need odavamad pidurdavad ilusti ja ei häälitse!!! :lol:
105 kw puhast jõudu!
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Re: E39 piduriklotsid

Postitus Postitas Alari. »

Rando535 kirjutas:leidsin saidilt autoosad.ee piduriklotsid itaalia ja belgia tootjalt.
hinnavahe on meeletu
aga kas kvaliteedivahe on ka nii suur? on kellelgi kogemusi?


ketaspiduriklotsid esi
belgia omad paar 830
itaalia omad paar 295
ull vahe
Alles hiljuti panin need kallimad(Belgia),mõni hommik esimene pidurdus teevad kerget vilinat korra ja see on ka kõik!?Sõbral sai paigaldatud odavamad(itaalia) ja mingit muret küll ei ole!
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Eks see odavam võib hakata vilisema ja samas peaks ta ka tahmama rohkem, olen ka kuulnud, et kulutab ketast oluliselt kiiremini (aga see kuulujutt, enda kogemus puudub
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Sinnamaani kasutasin kah odavat kuni üks hetk ise pidurite kallal tegelesin ja paar tuhat km sõitnud klotsid nägid välja nagu kanjoni põhi. Odavad klotsid nimelt kipuvad lagunema kui vähe agressiivsemaid pidurdusvõtteid kasutada.
Lõpus kipuvad ka katteid maha viskama, endal oli sihuke tore situatsioon korra et anduri tuli veel ei põlenud aga paremalt eest kus andurit pole viskas ühe klotsi katte maha ja oi seda sädemepilve ja metallikriginat. Teistel klotsidel oli veel tubli 7 milli katet peal.
Muid kaebusi klotsi kohta ei olnud, pidurdas nagu teine küll, ei vilisenud ja väga ei tolmanud kah.

See nimekirjas olev belgia klots peaks olema Ferodo Premium seeria oma mida ka ise kasutan. Kui esinduse hinnaga võrrelda siis on need ikkaga 2x odavamad. Järgmiseks proovin performace seeriat mis peaks veel tänaval enamvähem sõidetav olema :D siis oskan ka midagi nende kohta öelda.

Kes linnas vaikselt sõidab ja pidurdab rahulikult sellele peaks ka odav klots sobima, eks igaüks teeb oma valiku ise

terv
erich
Vasta