E34 suunad ei tööta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

E34 suunad ei tööta

Postitus Postitas Madis. »

selline imelik asi tekkis täna...
suunatule näitamisel hakkavad ohutuled põlema. tekkis peale seda, kui auto oli mingi aeg peale sõitu kohapeal töötanud, siis lülitasin mootori välja ja mõnede minutite pärast alustasin uuesti sõitu - siis juba koos ohutuledega pöörde sooritamisel :)

kõik suunatulepirnid on terved ning auto mingit veateadet ka ei kuva. aku klemmi võtan õhtu poole maha, äkki on kasu sellest.

mis sellise anomaalia üldse põhjustada võib ja kuidas likvideerida saaks? suht ebamugav ilma suunda näitamata linnas sõita

edit: otsisin natuke vanemaid teemasid ja juttu oli suunatulede releest. kus see 525'l paikneb?
edit2: nüüd näitab sõites Brake linings veateadet. peaks tähendama kulunud piduriklotse. huvitav, autol on kõik tagumised klotsid ja kettad vahetatud 3 kuud tagasi, esimesed klotsid 2 kuud tagasi. ma ei tea kas naerda või nutta enam :P
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Mul oli sama lugu suundadega ja viga oli relees mis asub kapotti all kaitsmete karbis ja on musta värvi.
Ja klotsidel vaata andurid üle ehk anduri juhe kuskilt sealt katki läinud kust ei tohiks minna. Esimene andur on juhipoole klotsi küljes ja tagumine on kõrvalistuja pool.
V8
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Postitus Postitas Madis. »

uurin seda releed. kust ma uue leida võiks? UM ainult või varuosa poest leiab ka?

piduriklotside kohta lugesin jah. eks uurin kui saab tõstuki peale
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Proovi mõne muu auto pealt relee korrasolekut võibolla ei olegi selle viga, romulates ja või varuosapoest saab kindlasti relee kätte.
Muideks mul vedeleb ka üks korras relee pagassis.
V8
Vasta