Teema lukku !

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Eve
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 17.09.2005 21:08 34

Teema lukku !

Postitus Postitas Eve »

Autol on suhteliselt uus aku( kasutatud umbes aasta)peal, aga mure on selles, et aku laeb väga kiiresti tühjaks. Näiteks eile vahetati 30 min.piduriklotse ja raadio töötas, kui töö korras,oli autol aku tühi ja tuli käima lükata.Minu meelest pole see küll normaalne, et nii kiiresti tühjaks läheb.Olen lasknud elektrikutel akut kontrollida, ütlevad, et kõik on korras ja laeb ilusti ! Aga minu meelest on kusagil ikka mingi "kala" sees.Palun andke nõu !
Viimati muutis Eve, 06.01.2007 16:18 33, muudetud 1 kord kokku.
Pirx
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 16.03.2006 18:00 09
Asukoht: Pärnu

Re: E 39 elektriline küsimus !

Postitus Postitas Pirx »

Eve kirjutas:Autol on suhteliselt uus aku( kasutatud umbes aasta)peal, aga mure on selles, et aku laeb väga kiiresti tühjaks. Näiteks eile vahetati 30 min.piduriklotse ja raadio töötas, kui töö korras,oli autol aku tühi ja tuli käima lükata.Minu meelest pole see küll normaalne, et nii kiiresti tühjaks läheb.Olen lasknud elektrikutel akut kontrollida, ütlevad, et kõik on korras ja laeb ilusti ! Aga minu meelest on kusagil ikka mingi "kala" sees.Palun andke nõu !
Äkki on sulle vahepeal autole pandud signalisatsioon näiteks? Tavaline voolukaoallikas-midagi on valesti pandud ja vool lihtsalt jookseb maha.
BMW 525 td E39
kaits
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 22.12.2006 13:13 37

Postitus Postitas kaits »

Mul tõmbas aku tühjaks kliima paneelis olev vent. mis jäi tõõle kui süüte välja keerasin. Tarbis kui hästi mäletan 0,6 amprit.
Kasutaja avatar
Mario153
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 08.08.2005 21:31 24

Postitus Postitas Mario153 »

See, et sa sul aasta tagasi ostetud on ei tähenda veel midagi. Võisid saada poest juba pool vana aku....mitu korda aku täiesti kotti lastud ja hiljem laadijaga mitte jälle korralikult täidetud jne. Aga võib ka samas mingi jama kuskil olla....kuid tavaliselt on ikkagi akud peetis.
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
ollu1
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 30.05.2006 20:02 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ollu1 »

kaits kirjutas:Mul tõmbas aku tühjaks kliima paneelis olev vent. mis jäi tõõle kui süüte välja keerasin. Tarbis kui hästi mäletan 0,6 amprit.

kas see jäi sinna nagu vaikselt urisema? endal vist sama jama. nädala auto seisis ja aku tühi. mis siis tegid sellega?
Vasta