E39 polstrid nagisevad

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

E39 polstrid nagisevad

Postitus Postitas Rando535 »

Eesti teed nii p*****s et on pand mõned polstrid värisema.
Kuidas saaks kõige lihtsamini värina minema.
Mul pooled sõidud päevas ala nõmme tee tüüpi teedel :S
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1428
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

Minu autol kõrvalistujapoolne polster nagiseb kui aukudest läbi sõita, huvitaks kah mida tasub ette võtta. E36 määrisin ma polstri servasid silikoonmäärdega, päris ära krigin ei kadunud aga kõvasti vaiksemaks jäi küll.
ymm
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 13.03.2006 11:36 45

Postitus Postitas ymm »

Mul ka naginaga probleeme, meie teed + lisaks see kui autos vähe karmim audiosüsteem sees...see ei tee ka head, isegi kui väga kõvasti ei kuula, ikka nagistab seal lahti midagi...ma usun et õige oleks tegelikult minna mõnda tuuning firmasse kes heli isolatsiooniga tegelevad ja lasta uksed vaikseks teha...neil kindlasti erinevaid materjale ja võimalusi. Teine võimalus on täpselt väljauurida, et mis ja kus nagiseb ja siis ise kreatiivne olla ja see nagin kõrvaldada. Muuseas ma sain aru et isegi United tegeleb naginate kõrvaldamisega, ma neil kodulehelt ühest vastusest lugesin selle välja, et nad teevad sinuga väikese sõidu ja uurivad, et mis nagiseb ja siis üritavad selle kõrvaldada....nii et valikuid on mitmeid. Ise plaanin olenemata sellest, et e39 pidavat olema hea isolatsiooniga, pigimattidega auto ülekatta, muidu ikka meie teedel vaikselt ja väljamamoodi sõita ei saa, aga kui on hea väljamaa auto, siis ju tahaks :)
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

krt mul kuskil juhi istme ümbruses klõbiseb midagi nagu vastu kere, ilgelt närvi ajab. tundub nagu tuleb pea kohalt samas jälle mitte, äkki mingi katuseluugi juhe/tross vms. peab siis UM abi kasutama, nad oskavad autot lahti võtta nii nagu peab.
tafkinmeez
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 16.07.2006 22:07 10
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas tafkinmeez »

Minu autol ka kolises ostust saati ülevalt polstri juurest. Katuseluuk ise ka ei töötanud, sisse läks aga tagasi ei tulnud. 1,5 päeva mässasin, kõik laepolstrid lahti, katuseluugikonsool maha ning hakkasin seda luugi süsteemi lahkama. Minu autol olid lihtsalt 2 kuuest liugurist relsside pealt maas.Nüüd luuk korras ja auto vaikne :lol:
528>323ci>accord
eintz
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 06.12.2006 10:20 32
Asukoht: Laitse
Kontakt:

Postitus Postitas eintz »

aise kirjutas:krt mul kuskil juhi istme ümbruses klõbiseb midagi nagu vastu kere, ilgelt närvi ajab. tundub nagu tuleb pea kohalt samas jälle mitte, äkki mingi katuseluugi juhe/tross vms. peab siis UM abi kasutama, nad oskavad autot lahti võtta nii nagu peab.
üks võimalus on et need siinid/rullikud millel iste asub on logisema hakanud.
Kasutaja avatar
Marko_O
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 18.12.2004 00:08 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marko_O »

krt mul hakkas ka juhiuks nagisema :evil:
kas keegi on nagina vastu mingi ravimi leidnud mis ka toimiks?
BMW
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

pane uued tüüblid ja kasuta "karvast" isolooeri + silikoon määrdeid.
Tinavile
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 07.09.2006 09:48 19
Asukoht: Päälinn

Postitus Postitas Tinavile »

mul ka juhiukse polster nagises ja sain lahti sellest nii - polster maha ja sealt kus ta servaga vastu plekki puutub panin vahele seda karvast teipi millega mähitakse juhtmeid. Müügil peaks olema seda Tevalos või siis Oomipoes. Osades kohtades oli isegi tehase poolt pandud mingit sellist teipi sinna vahele tundus.
Ma ei saa aru mis isolatsioonimati jutt siin on ? Sellega sa ju ei saa nagina vastu midagi teha vaid ainult heli isoleerida.
Silikoon ei aita asja juures ja muudab asja just hullemaks IMO.
E39, 523i Touring '97
Vasta