e39 nuppude tähendus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
h6bekuul
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 20.11.2006 16:30 38
Asukoht: tln

e39 nuppude tähendus

Postitus Postitas h6bekuul »

kuna värske e39 omanik, siis pole ma kindel, kas ma ikka tean lõplikult iga nupu tähendust?
Mõnel nupul on võibolla hold või topeltklikk funktsioon?
näiteks see vasakul olev nupp, kus ! märk ja rehv peal? Paremal lumehelbekese tulbas nupud?
aitab keegi?

http://www.zone.ee/ampsti/e39_nupud.jpg?2
BMW325i e46 + golf V GTI t-fsi
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

See vasakpoolne peaks olema rehvirõhuga seotud, paremal siis kliima, sise- ja välisringlus ning tagaaknasoojendus. Minu loogika järgi.
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2613
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

rehvirõhu junn on see mis ütleb sulle kui sul mingi rehvi rõhk on madalam teistest. ehk lööb kombisse veateate , et nullida , selleks tuleb rehvirõhud paika panna ja seda nuppu natuke all hoida , võib ka juhtuda et ventiilijuures olev andur on väsinud ja ei funksi enam.
Kasutaja avatar
h6bekuul
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 20.11.2006 16:30 38
Asukoht: tln

Postitus Postitas h6bekuul »

tnx...aga see on nii yldine, et ma targemax küll ei saanud...seda rehvinuppu pressides ei hakka kuskilt midagi põlema. gti-l on olemas sama nupp ja pressides läheb kontrolllambike põlema. Sama lamp läheb põlema, kui rehvi rõhud on erinevad. Kas bemmil töötab see analoogselt?
Mida see esiklaasisoojendus teeb peale selle, et paneb ventika max käima?
Siis ringlus A-täht sees? Omegal tähendas see seda, et AQS lükati taha, mis siis tähendas, et kui sensor arvas, et liiga saastatud õhk, suleti ringlus automaatselt.
Äkki kellelgi kirjandust? manuaali, mis ei oleks saxakeelne ?
BMW325i e46 + golf V GTI t-fsi
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Soe soovitus, mida algatuseks lugeda:
kimmo kirjutas:LOE ENNE UUE TEEMA TEGEMIST:

1. Kas oled kasutanud oma probleemile lahenduse leidmiseks otsingut? Kui ei, siis tee seda foorumi paremal üleval servas asuva nupu abil.

3. Foorumi ametlik keel on eesti keel. "Eesti keel" nende reeglite mõistes tähendab ametlikku kirjakeelt vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele. Internetijututubade slängi (ks = x, ü = y, ts = c, s = z, a la “teeks yhe zuicu”) kasutamine Foorumis on äärmiselt ebasoovitav. Keelatud on teiste Foorumikasutajate otsene solvamine ja halvustamine. Samuti on keelatud kasutada ebatsensuurseid sõnu, kui vähemalt ühte tähte nendes ei asendata tärniga – väga soovitatav on selliseid väljendeid üldse mitte pruukida.
Ei taha küll irooniline olla, kuid palun jälgige neid nõuandeid!
Aga kui sa tõesti ei leia vastuseid, siis jah, A millel ring on ümber kasutab siseõhku vajaduse korral. Esiklaasile hakkab ainult tugevasti puhuma, soojendust sul ei tohiks seal olla.
Kasutaja avatar
h6bekuul
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 20.11.2006 16:30 38
Asukoht: tln

Postitus Postitas h6bekuul »

irw@"vajadusel"
äkki suudad nats täpsemalt?
kes/mis seda vajadust dikteerib?
ja otseloomulikult kasutasin otsingut...paraku 0 vastet :(
aga sina targutaja arvad, et tead lõpuni kõike nendest nuppudest?
Ma üldiselt kaldun arvama, et ühtegi õhukanali siibrit ei suleta täielikult, kui näiteks suunata jalgadele? või näkku või jne.

ead kestvat!
BMW325i e46 + golf V GTI t-fsi
Kasutaja avatar
h6bekuul
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 20.11.2006 16:30 38
Asukoht: tln

Postitus Postitas h6bekuul »

võib teema lukku panna! sain manuali!
BMW325i e46 + golf V GTI t-fsi
Vasta