Turvavöö ei liigu enam?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Turvavöö ei liigu enam?

Postitus Postitas joh »

Probleem siis selline, et kõrvalistuja turvavöö ei tule enam välja. Kas keegi oskaks mingit lahendust pakkuda või pean lihtsalt hakkama seda süsteemi seal lahti võtma ja viga otsima?
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Vt. turvavöö on kinnitatud istmeraami külge. Mul juhuseid olnud, kus vöö on jäänud toetama istme nö. külgmise padaja peale, kui istet on liigutatu järsult alla. Sellega siis turvavöö on ennast kinni plokeerinud ja jäänud nii pingule, et ei anna ka järgi laskma, et see ennast lahti lukustaks. Selle vastu aitas siis istme tahapoole lükkamine ja üles kergitamine. Ehk saad sinagi nii lihtsalt oma probleemist jagu :D
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Hmm.. läksin kohe proovisin, aga kahjuks see variant mul ei õnnestunud. Ta oli küll üpris pinges seal tooli ja ukseposti vahel, aga asi ei paistnud selles olevat. Siis hakkasin jõuga tooli edasi-tagasi liigutama ning ohnäeimet - ühel hetkel tuli ta sealt, kus saab üles-alla turvavööd reguleerida (vist?), et ta kaela peal ei oleks vms, alla poole ning sain teda jälle välja poole tõmmata. Siis aga ei läinud ta enam sisse. Liigutasin seda reguleerimiskohta üles poole ning peale seda hakkas turvavöö uuesti normaalselt funktsioneerima. Aga kas seda saab üldse üles-alla reguleerida sealt? Kui jah, siis kuidas? Ja randos, tänan igasuguse abi eest - ilma sinuta ei töötaks ta ikka veel :P
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

joh kirjutas:... Ja randos, tänan igasuguse abi eest - ilma sinuta ei töötaks ta ikka veel :P
Aga palun...selleks me kõik siia kokku kogunenud olemegi :D
Kasutaja avatar
mikk_k
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 07.12.2006 18:01 06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mikk_k »

turvavöö ülemine juhtkinnituse kõrgust kontrolllib minu teada tross mille teine ots on kinnitatud istmekülge istme all. Nii et istme liigutades ette või taha muutub ka turvavöö selle ava kõrgus kust turvavöö B-piilarist välja tuleb.
E36 328iT
Tinavile
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 07.09.2006 09:48 19
Asukoht: Päälinn

Postitus Postitas Tinavile »

Ja kui kellelgi seda trossi pakkuda on siis andke aga teada, mul oleks vaja. Parempoolset ja E39 97 .
E39, 523i Touring '97
Vasta