El. istmete paigaldus?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Randvere
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 21.01.2006 14:21 18

El. istmete paigaldus?

Postitus Postitas Randvere »

Selline mure, et sooviks paigaldada ei. istmed. Autoks 525 e39 2001.a. ja sees siis sportistmed. Kas keegi on enda autole paigaldanud, on mingid juhtmed veetud jne. Kõik vastused oodatud! See pidev timmimine ( naine ka sõidab) on ära tüüanud.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

tähendab kõigepealt uuri välja kas su autol juba pole el. istmete valmidus. st et istme alla jooksevad juba juhtmed välja. samas see psitik mis sinna alla tuleb võib sisaldada ka ainult istme soendust . mitte istme mootorite voolu.

nii et uuri istmete alla!

ja siis saab juba edasi mõelda ;)
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

vaja vedada ainult pluss juhe istmetele kaitsmeblokist.Akul juhe maha ja poole tunni pärast void hakata vahetama, Koige aegavotvam tegevus ongi plussjuhtme vedu, muuidu asi lihtne.Ise vahetanud manuaalsed sportistmed el. istmete vastu e39.
Randvere
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 21.01.2006 14:21 18

Postitus Postitas Randvere »

Tänud vastamise eest aga ma ise väljendasin vist tiba valesti! Nimelt auto M-paketina tehasest tulnud ja eks ise teate kui head istmed sisse on pandud. Mõtlesin, et kas on võimalik paigaldada nendele istmetele el. mootoreid või on see vaid minu mingi utoopiline soov.
Ja olen selle auto omanik alates 24.04.07. oleks ka soov pildid panna aga krt ei mõista!
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

ei mootoreid sa ei saa paigaldada, el. iste täiesti erinev juba alates siinidest pohja kyljes, pead leidma sama kattega el. sportistmed komplektsed.
Randvere
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 21.01.2006 14:21 18

Postitus Postitas Randvere »

no siis see üritus peab katki jääma paraku aga tänud igatahes!!
Vasta