K:E39 elektri aken??

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

K:E39 elektri aken??

Postitus Postitas extsy »

Asi siis selline et parem tagumine elektri aken ei liigu.Kuulda on et kui nuppu vajutada siis põks ukse seest käib.Milles võib olla brobleemi??
(eelmine omanik rääkis et kui tema auto ostis siis ei töötanud kubki tagumine aken,aga järsku mingi hetk oli yks aken lambist tööle hakanud) :?: :?: :?: :?:
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1428
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

E39-te tüüpveaks on, et niiskus satub kergesti tagumiste uksepolstrite vahele ning akna mootorite klemmid oksüdeeruvad ära. Soovitan sul polster maha võtta ja uurida, ehk on viga seal...
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

Postitus Postitas extsy »

ok,aga kas polstri mahavõtmisel ka mingid omad nipid?
või julgelt kangutama tyybleid lahti,ja kui tüüblid lahti katguda kas siis samad vanad kõlbavad veel tagasi panna...
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas siim .j »

extsy kirjutas:ok,aga kas polstri mahavõtmisel ka mingid omad nipid?
või julgelt kangutama tyybleid lahti,ja kui tüüblid lahti katguda kas siis samad vanad kõlbavad veel tagasi panna...
pane aga jõud taha,UM-ist võimalik neid tüübli junne uusi ka osta ja egas ei lähe need tüüblid midagi nii kergelt katki, vähemaltmul küll ei läinud kui ma oma esiuksega mässasin :roll:
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

extsy kirjutas:ok,aga kas polstri mahavõtmisel ka mingid omad nipid?
või julgelt kangutama tyybleid lahti,ja kui tüüblid lahti katguda kas siis samad vanad kõlbavad veel tagasi panna...
ja kui läheb mõni katki siis 17 eeki vaesemaks väga ei tee, edu ;)
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Kasutaja avatar
Aivar
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 28.03.2004 15:43 10
Asukoht: Tallinn - Viimsi

Postitus Postitas Aivar »

Mul hakkasid, või kui täpsem olla, just kõrvalistujapoolne tagumine aken suvaliselt alla-üles sõitma. Olin valmis juba kuratteab, milleks, kiskusin lahti tagumise (kõrvalistujapoolse) ja korra tõmbasin pistiku lahti-kinni, ja võilaa! Minujaoks megamõistatus lahenes faktiliselt kohe ja lõplikult.

Selline lugu. Äkki keegi saab abi või mõtteainet. :)
E39 528I fjordgrau met.
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

Mul ka oli ka e39 juhipoolsel aknal mingi ime sees- liikus kuidagi raginatega ja kahtlaselt kuni eilse päevani- siis oli kuulda aint mootori häält -- võtsin kõik polstrid maha (airbag ka keerasin ära) mootor oli lihtsalt kruvidest lahti mõnes kohas, pärast natukest süsteemi arusaamist sain kõik lahti ja siis tagasi kokkupandud. aega võtis mitte just palju minu probleemi puhul. Muidugi paar kruvi oli väga raske kinni keerata (segas see metall uksekorpus)
Vasta