530D ei tööta DSC II (veojõukontroll) ?????????

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
bimm
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 02.06.2006 09:42 53

530D ei tööta DSC II (veojõukontroll) ?????????

Postitus Postitas bimm »

Mure siis et veojõukontroll ei tööta. Kui nupust vajutada siis ei muutu midagi vaid tuli põleb edasi (veojõukontrollituli). Samas ABS pidurid toimivad. milles võib probleem olla ????
Tänud.
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

Ei hakka uut teemat tegema selle asja kohta........otsisin otsinguga ka kuid kõigil on mure et DSC ja ABS koos nagu annavad saba.......aga mul ABS töötab kuid DSC mitte :s et sama probleem mis siin selle teema algatajal oli aastake tagasi kuid vastuseid pole ta saanud...äkki mul läheb paremini ;) ahjaa....kaitsmeid vaatasin need ok (olid vist 17, 30 ja 31)
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

lisaks jäi veel mainimata et ennem seda sai vaiksel grilliõhtul muusikal lastud mängida ning aku sisse liialt vähe voolu jäi et enam starterist ei käivitunud ning siis "täkku" sai aintud kapoti all olevasse "+" klemmi.......esimesel korral võtit keerates korra nagu tugev vool oleks läbi käinud et näidikud kõik välgatasid jne ja teisel korral käivitus.....peale käivitamist mõne aja möödudes märkasin et veojõu tuluke põleb ning peale enam lõlitada ei saagi......tein paar tiiru...proovisin kruusal kas ABS töötab....töötas.......kas see kõik võib olla lihtstsalt kokkusattumus või see "täkku" andmine kärsatas midagi kuskilt läbi?
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

nii sai siis mingisuguse aparaadiga veakoode loetud....seal näitab et "STEERING WHEEL ANGLE SENSOR" noh ju siis on see rooliasendi sensor saba andnud:s aga eks kui saab käia mõne spetsialisti (Loe: Patrik v Truumu) juures ära ning selgub mis tõeliselt viga, eks ma siis kirjuta siia ka. äkki kellelgi teisel ka miskit sellist kunagi juhtub, saab vb abi sellest ;)
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

seppa kirjutas:nii sai siis mingisuguse aparaadiga veakoode loetud....seal näitab et "STEERING WHEEL ANGLE SENSOR" noh ju siis on see rooliasendi sensor saba andnud:s aga eks kui saab käia mõne spetsialisti (Loe: Patrik v Truumu) juures ära ning selgub mis tõeliselt viga, eks ma siis kirjuta siia ka. äkki kellelgi teisel ka miskit sellist kunagi juhtub, saab vb abi sellest ;)
Rooliasendi andur vajab tutvustamist!
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

nii on juhtunud küll
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

vaatasin UM lehelt et ega neil seda sensorit laos ka ei ole hetkel, mis nagu eriti nõme........kuid äkki Patrik oskab öelda et kui niimoodi sõita mõne aja, kas see kuhugi mujale ei mõju v? ning äkki homme mingi aeg sul vaba et astuks läbi vaataks kas ikka on see sensor või mis tal viga :oops:
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

sensorit ei tule sel juhul välja vahetada, kuigi tehas nõuab.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

aga ma siit nüüd su tel nr võtsin...Patrik.....homme helistan, et äkki sul aega vaadata. aga tänud juba ette ;)
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Vasta