E34 Pagasiluuk

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

E34 Pagasiluuk

Postitus Postitas Ico »

Oskamatud pikanäpu mehed on keeranud mu e34 pagasi luugi tuksi nii et ei saa ei nemad kui ka mina enam sinna ligi, täpsemalt lukk on nii ära muugitud et ... urrr :( ... võti muidu keerab, kesklukk puldile vajutades ka töötab aga lahti ei tule, sisetunne ütleb et tõenäoliselt on mingi hoovastik mis peaks pagasiluugi avama, ära murdunud.

Olen proovinud kõiki nippe mis siin foorumis pakutud, luku tirimistest, keslukuga kinni-lahti vajutamisi (va. mitme mehega lahtitirimine :) ) ... paraku pole seni ühestki neist nippidest kasu olnud.

Ning kuna salongist tagaistmete tagant ligi ka ei pääse teatud ümberehituste pärast pagasis, siis mis alternatiive veel keegi oskaks öelda?
DemiGod
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 10.09.2006 18:59 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas DemiGod »

mul muidugi sihukest situatsiooni polnud aga mul ka lukk pani n2kku ja ei saanud lahti kudagi.lambist tuli idee et panin v6tme pagassi luku sisse ja surusin nupu alla(hoidsin all) ja panin keskluku peale ja v6tsin maha.yllatuseks tuli pagass lahti ja olin suht happy :lol: :lol: proovi .... kui ei aita siis ei oskaks ise midagi pakkuda rohkem
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

minu auto eelmine(üleeelmine, üleüle-eelmine) omanik on sama probleemi lahendanud rellaka vms abil numbri taha auku sisse lõigates :shock: :lol:
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Postitus Postitas Ico »

panin v6tme pagassi luku sisse ja surusin nupu alla(hoidsin all) ja panin keskluku peale ja v6tsin maha.yllatuseks tuli pagass lahti
Proovisin seda varianti, paraku ei olnud tulemust :(

sama probleemi lahendanud rellaka vms abil numbri taha auku sisse lõigates
tahaks ilma plekilõikamiseta lahti saada, aga kui tõesti midagi üle ei jää siis ... tuleb tõepoolest "käärid sisse lüüa" :)
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

ma ei mäleta täpselt , kasuta otsingut, kunagi käis vist sama teema läbi minu meelest oli seotud suusaluugi ja pika sabaga 10 padruniga.
BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Postitus Postitas Ico »

Nagu ma algul mainisin:
... kuna salongist tagaistmete tagant ligi ka ei pääse teatud ümberehituste pärast pagasis ...
siis paraku jah suusaluugi varianti kasutada kohe kuidagi ei saa. :(


Siuke tunne on et lõika või varurattahoidja ära et sisse saada :D
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Postitus Postitas Ico »

nagu näha, ei oska eriti keegi mingit muud varianti pakkuda, ... aga ehk mõni proff lukumuukija soovib oma muukimis oskusi täiendada/siluda :D
Erik_G
Huviline
Postitusi: 434
Liitunud: 21.12.2002 15:57 00
Asukoht: Merivälja
Kontakt:

Postitus Postitas Erik_G »

muukimine ei aita, aja teine samasugune e34 kõrvale, mõõda uuri mõtle ja lase metalli freesiga numbri taha õigesse kohta auk, katte leiad lammarist sinna peale pärast(kummist põhjakork vms näiteks) auk tee sellisse kohta kust saad ligi hoovale mis tuleb luku sydamikust ja läheb sulgurisse...
Kasutaja avatar
Tõnis525
Huviline
Postitusi: 2358
Liitunud: 15.06.2007 21:53 50
Telefon: 56231835
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Tõnis525 »

meil oli kunagi sõbra bemmiga mure et aku oli tühjks saand ja uksi ei avand siis helistasime sinna autoabisse,,,nemad vastasid et bmw uksi muukida ei ole võimalik :D :roll:
löö peenike kruvikas sisse ja anna haamriga natuke takka,,
Bmw 525tdsa
Vasta