E34 525tdsa kütust tilgub

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
cedar
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 18.08.2005 21:46 11
Asukoht: tallinn

E34 525tdsa kütust tilgub

Postitus Postitas cedar »

lugu siis selline ,et 94 aasta bmw 525 tdsa tilgub kütust esimesest (radikapoolsest) pihusti juurest (pihusti on märg),otseselt ta ei voola.
Küsimus siis selline ,et kas see kütus võib kusagilt mujalt tulla kui seal pihustist???


Ette tänades!!!
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

silmad lahti ja selle alafoorumi teist teemat/esimest kleepsu lugema

terv
erich
cedar
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 18.08.2005 21:46 11
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas cedar »

njah .see teema on juba rohkem kui korra läbi loetud ,aga mingit vastust ma sealt kahjuks küll ei leidnuid.
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Seigo »

vaheta pihusti ära või sisi ülevoolu voolikud! mul ka kolmas niriseb, siiamaani pole midagi juhtunud, ainult et kui vihmase ilmaga sõidad ja auto seisma jätad siis on mõnus diisli loik all ja veel seda et mul ka põhjakate all ja selle küljes mingi shwamm, et jah, märgade ilmadega on koguaeg auto all loik :D
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

k teeme lihtsaks: pihustitoru, ülevoolu voolik.
aitab pädev kontrollija kui ise ei näe

terv
erich
bmwsõltlane
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 05.10.2007 01:11 15
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: E34 525tdsa kütust tilgub

Postitus Postitas bmwsõltlane »

cedar kirjutas:lugu siis selline ,et 94 aasta bmw 525 tdsa tilgub kütust esimesest (radikapoolsest) pihusti juurest (pihusti on märg),otseselt ta ei voola.
Küsimus siis selline ,et kas see kütus võib kusagilt mujalt tulla kui seal pihustist???
Omal oli mul samuti tühikäigul töötades tilkumine parklas(pihusti tagasivoolu voolikute vahelt nagu)... aga põhjuse tekitaja on kõrgsurvepuba tagasivool, sest sinna suubuvad ka pihusti tagasivoolud. Aga pumba tagasivool on lihtsalt nii suur ja pressib pihusti tagasivoolu voolikud õrna surve alla. Kõige odavama lahendusena eraldasin need süsteemid ja lasin pihusti tagasivoolust tulevad paar tilka plastik õlle pudelisse 2l (sidusin kütuse filtri juurde:))
Vasta