e39 salongi asendus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Andres523
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 29.08.2005 21:46 04

e39 salongi asendus

Postitus Postitas Andres523 »

On tekkinud mõte asendada salong vähe mugavama vastu. hetkel täiesti plank must riidest sisu.
Võimalus oleks panna tuttava auto pealt täis laks mäludega comfort istmed.
Siin kohal on mul tekkinud ka mõned küsimused.
Kas mõte tundub müstiline?Soojenduste tööle saamisele esialgu ei ole panustanud kuna see tundub liiga suure tööna kuna soojendus nuppu lülitatakse armatuurist kliimpaneeli alt. Esialgu tahaks istmed elektriga liikuma saada ja mälud tööle saada.Kas tuleb lihtsalt istme alla selle jaoks toide vedada või on asi keerulisem ?Kas e39-l on mälunupud istme küljes või polstri küljes?
Sellega kaasnevalt peaksin ära vahetama ka polstrid,siin tekib järgmine probleem, praegu on mul ainult esimesed el.aknad ,aga teised polstrid on 4 el.aknaga. akna süsteemid saaks ka iseenesest, aga kas tööle saamiseks on samuti vaja ustesse uusi juhtmeid vedada või lihtsalt süsteemid ustes asendada?lõpp tulemusena peaks saama eest liigutada ka tagumisi aknaid, kas sellejaoks tuleb tagant vedada ette juhiukse sisse juhtmeid või on valmidus olemas?

masin on 95 aasta 523 automaat ja istmed 97 aasta masina pealt

Ette tänan juba kõiki kes esialgu nõu ja pärast ehk ka jõuga aidata püüavad!
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

Postitus Postitas extsy »

saan ma nüüd õieti aru et tahad panna E39 salongi sisu E34 peale?
Ma ennem lükkan enda BMW d,kui sõidan Fordiga!
Kasutaja avatar
Andres523
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 29.08.2005 21:46 04

Postitus Postitas Andres523 »

extsy kirjutas:saan ma nüüd õieti aru et tahad panna E39 salongi sisu E34 peale?
ei ei e39-lt e39le ikka. Aasta arv ehmatas vist ära-95. aga nii ta on.
95 aasta 523 e39
Kasutaja avatar
extsy
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 31.05.2006 12:03 15
Asukoht: Rkv.

Postitus Postitas extsy »

a ok
Mälu nupud on ukse polstri küljes,ja seda elektri süsteemi pole ka keeruline funkama panna :!:
Ma ennem lükkan enda BMW d,kui sõidan Fordiga!
Kasutaja avatar
Andres523
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 29.08.2005 21:46 04

Postitus Postitas Andres523 »

extsy kirjutas:a ok
Mälu nupud on ukse polstri küljes,ja seda elektri süsteemi pole ka keeruline funkama panna :!:
kas tuleb kõik otsad ise vedada või on olemas ka midagi?nii istmete kui akende puhul.
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1428
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

Nagu ma olen aru saanud, siis mälusid tööle saada pole sugugi nii lihtne, kasutaja priitv8 võib sulle lähemalt pajatada. Samas el. istmete töölesaamiseks piisab kaabli vedamisest.
Kasutaja avatar
Andres523
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 29.08.2005 21:46 04

Postitus Postitas Andres523 »

Plaan enda oma seest paljaks rookida ja tasapisi panema hakata, nädalaks on mul võimalus e39 seisma panna, selle ajaga tahaks kõik ilusti ümber saada ,põhjamati ka ära pesta.polstrid maha, tagumised el.aknad külge monteerida, vajaliku juhtmestikuga tegeleda,tasa ja targu asja arendada. ehk koos foorumikaaslaste nõuannetega saaks asja teoks.just elektroonilise osaga kardan kimpu jääda. muude asjadega saan hakkama.kardan eriti seda kuidas saada tööle nii et juhi ukselt tagumisi aknaid liigutada.
Vasta