e34, 520, 92a. 110kw. Mootori katte emmaldamine??

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tanel_s
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 17.03.2008 16:53 25
Asukoht: tartu

e34, 520, 92a. 110kw. Mootori katte emmaldamine??

Postitus Postitas tanel_s »

Kas keegi seletaks kuidas käib maha see mootori kate mis on voolikute peal! Ma lodan et saite aru mida mõtlesin!!
Kasutaja avatar
Mürk
Huviline
Postitusi: 1070
Liitunud: 16.03.2008 17:08 13
Peamine sõiduk: T25
Asukoht: Rapla-Tallinn

Postitus Postitas Mürk »

Kui sa mõtled neid kahte katet millest ühel on BMW kiri siis need on mutritega kinni keeratud.mutrid ise asuvad korkide all.. kui korralikult vaatad siis sa märkad neid.
tanel_s
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 17.03.2008 16:53 25
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel_s »

Ei! Ma mõtlen just teiseltpoolt! Mis on õhulugeja poolt esimene kate. Mul neid kolm tükki. Üks mis on bmw kirjaga mida eelmine vastaja kirjeldas, teine plaat mis on kahe poldiga kinni! Aga just kolmandat mõtlen, kus paistab, et on rohkem jebimist! Seal all kõik voolikud. Mul susiseb seal midagi mõtlesin, et äkki saab lisaõhku kuskilt või midagi säärast, sellepärast küsingi! :D :D
laur84
Huviline
Postitusi: 894
Liitunud: 01.03.2007 23:27 27
Asukoht: Kohila-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas laur84 »

see on sisselaske kolektor, mille mahavõtmine jah keerulisem, ja kui teed seda siis varu ka uued tihendid. Seal all poolkaare kujuline voolik mis kipub mõranema, aga selle saad kätte ka kui radika poolt käe alla lükkad. Jama ainult siis kui keegi miskit klambri tuuningut kasutand selle vooliku parandamiseks. Aga sisselaske saad kätte kui võtad maha pihusti puu, ja lased lahti miski kümme mutrit vist. Altpoolt kinnituvad sinna ka mõningad voolikud.
tanel_s
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 17.03.2008 16:53 25
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel_s »

Tänud!! Sain targemaks!!! :) Kui nüüd aega siis töö tuleb ette võtta!
Vasta