Mis värvi jahutusvedlik käib bmw??

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tanel_s
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 17.03.2008 16:53 25
Asukoht: tartu

Mis värvi jahutusvedlik käib bmw??

Postitus Postitas tanel_s »

Mul on sellist lillakat värvi?? Mitte ei võta kinni mis värv seal ennem sees oli! Ja kui suur kogus läheb täielikuks vahetamiseks! Hea meelega kallaks peale midagi, aga erinevad värvid ei segune vist hästi!! Tänud!! Autok e34, 2.0, 110kw, 92a.
Kasutaja avatar
Trionic
Huviline
Postitusi: 1106
Liitunud: 18.11.2005 20:30 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Trionic »

UM`st vastati mu samasele küsimusele aasta tagasi,et "kõigil bemmidel käib roheline ja ainult roheline vedelik".
52 72 989
tanel_s
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 17.03.2008 16:53 25
Asukoht: tartu

Postitus Postitas tanel_s »

Tänud!! Vaevalt mul ennem siis rheline oli kui praegu lilla on!! :D Peab vist täieliku vahetuse tegema, sest vett ka peale kallata ei taha!! Aga kas kogust ei tea umbes palju peaks varuma kui vahetuseks läheb???
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

tanel_s kirjutas:Tänud!! Vaevalt mul ennem siis rheline oli kui praegu lilla on!! :D Peab vist täieliku vahetuse tegema, sest vett ka peale kallata ei taha!! Aga kas kogust ei tea umbes palju peaks varuma kui vahetuseks läheb???
http://lubricantadvisor.valvolineeurope.com/
vali sealt oma auto, saad ka ligikaudse vajaliku jahutusvedeliku koguse teada (10.5L siis ilmselt kokku)
Kasutaja avatar
Trionic
Huviline
Postitusi: 1106
Liitunud: 18.11.2005 20:30 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Trionic »

diislijoodik kirjutas:
Trionic kirjutas:UM`st vastati mu samasele küsimusele aasta tagasi,et "kõigil bemmidel käib roheline ja ainult roheline vedelik".
See roheline on neil nüüdseks siniseks moondunud.
Pea-asi,et keegi seda uut sinist tavalise tosooliga segi ei aja.
52 72 989
Vasta