530d kiirendus on kadunud

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: 530d kiirendus on kadunud

Postitus Postitas patrik »

see ei ole minu loogika vaid bmw inseneride oma. loe tis-ist
pierburgi oma on b kategooria mis pole ükski veel läbinud testi nii et sellega rahule jääda võiks. lihtsam on pistik üldse lahti jätta kui pierburg panna
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Klots
Huviline
Postitusi: 1051
Liitunud: 06.10.2005 18:34 41
Asukoht: Tallinn-Rapla

Re: 530d kiirendus on kadunud

Postitus Postitas Klots »

Sooviks ka teada. Sõidan Pierburgi lugejaga ja mina ei ütle ühtegi halba sõna sellekohta.
Kasutaja avatar
Algu
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 20.04.2005 21:57 31
Asukoht: Jõgeva

Re: 530d kiirendus on kadunud

Postitus Postitas Algu »

patrik kirjutas:õhukulumõõtja mõõteosa eemaldamine korpusest ei ole tehase poolt lubatud kuna võib kaotada kalibreerimise.
Kui nüüd võtta lahti üks lugeja (eemaldada korpusest) ja tagasi panna sisse, siis saab iga loll aru, et see kalibreerimise jutt on möga.Kuidagi peab ju kliendikäest raha kätte saama.
Üks asi veel.Näiteks need klapid mis reguleerivad turbo,EGRja patjade(530d 135kw,142kw 1 veel lisaks) tööd, neid ka ei pea KOHE uusi panema, kui vacumi mõõdik rohelise peale ei lähe.Neid saab ka turgutada ilma rahata.Aga sealt kus sa seda õhulugeja asja lugesid, seal kindlasti kirjas et MITTE MINGIL JUHUL proovida remontida,puhastada vaid asendada uuega.Muidu jääks ju need kastide kaupa valmistehtud klapid lattu vedelema,kui tehas soovitaks enne uue ostu remontida et äkki polegi vaja.
BMW-See On Auto
Kasutaja avatar
Algu
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 20.04.2005 21:57 31
Asukoht: Jõgeva

Re: 530d kiirendus on kadunud

Postitus Postitas Algu »

Mul oli boch kutu.Uuurisin et kuskilt äkki saab paljast bochi andurit ja öeldi ka kohe, et ei saa nii ja naa et kalibreeritud ja nii.Pärast seda läksin "nimelt" autojuurde, kiskusin välja ja proovisin tagasipannes liigutada (keerata ,et äkki jääb ühelepoole või teiselepoole viltu või midagi.)mitte 0,5 mm ki ei liikund üheski suunas.(Kruvi keerme väline mõõt on sama mis anduri aukude läbimõõt et eksimisruum on 0.Ja kui eksimisruum on 0 kuda seda siis kalibreeritakse seal augus.? Ja kuda ta saab sisse ja väljavõtmisega paigast minna, kui ta läheb täpselt sinna nii nagu ta minna ainult saab.Niiet jah müügi värk rohkem see asi.Minuarust.Kes tahab võib muidugi koos kopsikuga välja vahetada.
Praegu on Pierbirg sees ja auto sõidab paremini kui bochiga(mis enne sees oli) ja 4 tuhat jäi tasku.
BMW-See On Auto
andre731
Huviline
Postitusi: 678
Liitunud: 09.08.2005 22:15 31
Asukoht: Tallinn

Re: 530d kiirendus on kadunud

Postitus Postitas andre731 »

Programm millega vaadata saan oleks INPA.

Inpal ju Ist ja sollwert väärtused ilusti välja toodud (vähemalt M57TU-l olid, aga ju tavalisel M57-lgi)
533 274 38 Andres
Vasta