e39 mootor tühikäigul vahest hüpleb

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Diiler
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 31.08.2004 23:59 34
Peamine sõiduk: 530 XI

Re: e39 mootor tühikäigul vahest hüpleb

Postitus Postitas Diiler »

Nüüdsest töötab mootor tühikäigul nagu mõni vana Ameerika muskelauto. Mootor puterdab ja tuled vilguvad.
Kasutaja avatar
Demos
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 20.11.2011 11:08 12

Re: e39 mootor tühikäigul vahest hüpleb

Postitus Postitas Demos »

Tere Tere. Mul on ka esinenud sellist probleemi. Autoks on mul E39 530 diisel.. Minu probleem oli selles, et pihustite klemmid olid ära väsinud ja vajasid puhastamist. Peale Klemmide lahtiühendamist ja nende puhastamist ei ole enam probleeme esinenud.
Kasutaja avatar
Alex61
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 16.02.2011 16:20 47
Asukoht: Ida-virumaa

Re: e39 mootor tühikäigul vahest hüpleb

Postitus Postitas Alex61 »

2 varianti, tühikäiguandur või karteri tuulutus(voolikud ja või klapp)
BMW = Be My Wings
e39 520 97a; e38 740il Long; e34 525 tdsa
tseiso
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 15.09.2012 12:27 51
Peamine sõiduk: BMW 730iA

Re: e39 mootor tühikäigul vahest hüpleb

Postitus Postitas tseiso »

Mul e38 730i ja sama jama, et vahel väristab rohkem, vahel vähem ja vahel käib nagu täitsa ilusti. Kõigepealt sai vahetatud jahutusventilaatori tiivik kuna see käis õrnalt kaheksasse, aga ei midagi. Siis pärast truumu juures käimist said vahetatud küünlad, süütepooli otsad ja õhulugeja lõdvik, aga soovitud tulemust ei saanud ikkagist. Kuulmise järgi tunduks nagu pöörded kõiguks, aga truumu tark aparaat näitas et minimaalselt ja normide piires. Samas kui tühikäigul pöördeid juurde anda jääb värin kuskile maale nagu ikka sisse. Sõidu ajal ei kurda nagu millegi üle, mingit detoneerimist ei taju ja pill liigub hästi. Järgmisena plaanis üle vaadata karterituulutus ja katsetada mingit kütuselisandit, mis peaks aitama mootoris ladestisi vähendada. Äkki mõnel targemal on miskit head nõu veel anda? (:
Vasta