e39 kapott ei avane

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ray11
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 06.02.2010 14:49 46

e39 kapott ei avane

Postitus Postitas ray11 »

tere
mul probleem sellega et e39 kapott ei tule lahti kuna tross on katki kapotti all olevast ühenduskohast mitte salongist et vajadusel näpitsatega sealt tõmmata.kuidas nüüd kapoti lahti saaks.
tänud ette.
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas Alari. »

kunagi oli endal samuti,eemaldasin stange ja paar vidinat veel ja siis kuidagi ime nipika suutsin trossi tirida ja sain kapoti lahti!vb on ka muid võimalusi!
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas Mikk__M »

On ka muid võimalusi. Sai talvel ühe tuttava E39 kapott lahti tehtud, kui temal tross katki läks. Netist selle kohta kusjuures palju ei leia. Aga asi üsna lihtne, kui tead kus, mis ja millises järjekorras. Siia ma ka üksikasjalikku kirjeldust panema ei hakka sest ka vargapoisid võivad seda foorumit lugeda ja ma ei taha nende elu kuidagi kergendada. Aga nõu võin anda küll, kui pöörduda minu poole vähem avalikke kanaleid pidi.
Tel: 58348320
ray11
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 06.02.2010 14:49 46

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas ray11 »

suur tänu mikule mees teab mida mees räägib.kõik jupid terved ja kapott lahti.tänu ka freddy21 -le vastamise eest.
heig0
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 09.06.2010 15:35 54

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas heig0 »

minu poolt ka suur aitähh mikule :) tänu temale sain ka ise kapoti lahti ja säästsin siis umbes 1300kr.
Kasutaja avatar
xrax
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 07.02.2008 17:54 32
Asukoht: Tartu, Põlva

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas xrax »

freddy21 kirjutas:kunagi oli endal samuti,eemaldasin stange ja paar vidinat veel ja siis kuidagi ime nipika suutsin trossi tirida ja sain kapoti lahti!vb on ka muid võimalusi!
Äkki mäletad selle trossi hinda? Kui keeruline selle trossi vahetus on? Endal läks ka juba vist kuu tagasi tross katki aga salongist selle kangi juurest, kiskisin lahti ja sain näpitsatega kapoti lahti. Siis keerasin kõril mõned keerud maha, kruvisin imepisikese poldi otsa ja sain kogu asja tööle ja kokku tagasi aga ei jäänud selle tulemusega rahule ja oleks vaja ikkagi kindluse mõttes tross uue vastu vahetada.
Tänud ette!
E39 528 iA '96; E46 325 Ci '01 Shadowline
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas Mikk__M »

xrax kirjutas: Äkki mäletad selle trossi hinda? Kui keeruline selle trossi vahetus on?
Tänud ette!
Trossi hind on 325.-, kui hästi UM'is räägid, saad kindlasti 10% alet ka. Vahetus ise on lihtne. Vaja on terake tervet talupojamõistust ja siis on kõik lahendatav :P
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Delfi
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 19.10.2009 13:25 16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas Delfi »

Mikk teab mis Mikk räägib!!!

Suured tänud;)
Kasutaja avatar
romek tuning
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 09.01.2006 20:55 16

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas romek tuning »

Mikk__M kirjutas:On ka muid võimalusi. Sai talvel ühe tuttava E39 kapott lahti tehtud, kui temal tross katki läks. Netist selle kohta kusjuures palju ei leia. Aga asi üsna lihtne, kui tead kus, mis ja millises järjekorras. Siia ma ka üksikasjalikku kirjeldust panema ei hakka sest ka vargapoisid võivad seda foorumit lugeda ja ma ei taha nende elu kuidagi kergendada. Aga nõu võin anda küll, kui pöörduda minu poole vähem avalikke kanaleid pidi.
Tervitus.
Leidsin sellise vanema postituse üles,kuna oma autoga sama jama,tross puruks ja kapotti lahti ei saa.
Kui Teil oleks vaid meeles, ja tahtmist mulle kirjutada,kuidas saaksin kapoti ilma pikema jamata lahti,oleksin Teile väga tänulik!

Ette tänades!!
tungal
Huviline
Postitusi: 88
Liitunud: 20.02.2008 14:56 30
Asukoht: paide

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas tungal »

Tänud Mikule õpetuste eest.Tekkis aga küsimus millega oleks kõige parem seda lukuavamis mehanismi määrida,et ei juhtuks sama (tross terve aga ei avanenud,mehanismis mingi paksem määre mis oli ära kuivanud).
Tkaba
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 15.02.2011 09:55 30
Asukoht: Suure-Jaani

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas Tkaba »

ise kasutaksin miskit Würthi HHS 5000 vms nimetus tal oli, tegemist sellise kleepuva ja mitte tilkuva õliga. Kasutatakse laialdaselt autode hooldamisel.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas Mikk__M »

Uuendaks pisut seda teemat, kuna tundub, et hädalisi sel kapoti teemal jätkub. Ja uuendan just seetõttu, et päris paljud kirjutavad mulle ja küsivad nõu. Kahjuks on asi aga nii, et kirja teel seda operatsiooni on küllaltki keeruline seletada. Pealegi on tavaliselt selle avamisega kiire ja ma ei pruugi teie kirja siin enne poolt päeva kätte saadagi. Nii et kõik hädalised - helistage parem, helistage kohe mitu korda, kui esimese korraga mind tabada ei õnnestu. Ja kõige parem on helistada veel siis, kui olete ise auto juures. Saate ise käpa masinasse kohe toppida ja veenduda, et kõik on nii nagu ma teile seletan :P
Ja numbri saate signatuurist või siit -> 58348320 Mikk
Tel: 58348320
serki
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 24.02.2012 10:03 07

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas serki »

Sama probleem, kes aitaks? Miku nr pole kasutusel!
serki
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 24.02.2012 10:03 07

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas serki »

serki kirjutas:Sama probleem, kes aitaks? Miku nr pole kasutusel!
Mure lahendatud, kui ise veidike mõtled ja vaadata youtube-ist videot saab väga lihtsalt asja lahti, nii ma tegin ja korda ka sain! :)
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Re: e39 kapott ei avane

Postitus Postitas h.m.m »

Mina tõmbasin viiesel kunagi neerud eest jeed ja siis sealt võtmega keerasin kontramutri lahti ja kruvikaga sai selle konksu kapoti küljest välja keerata.
Vasta