E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Nimi
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 26.05.2008 00:35 49

E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas Nimi »

Tervitus,

Täna hommikul siis autot käima pannes ja klaasi puhastades juhtus selline asi, et juhipoolne kojamees liikus üles, aga alla enam ei läinud. Ilmselt siis miskit katki seal või lihtsalt lahti läinud.

On kellelgi kogemust sellise probleemiga olnud? Ei viitsi kohe lahti lammutama hakata. Ja kust ma üldse sinna lähenema pean. Pole veel aega olnud täpsemalt uurida.

Tänud
520
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 19.03.2010 12:28 10

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas 520 »

kojamehe hoovastik munakast välja tulnud ma arvan
Kasutaja avatar
Nimi
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 26.05.2008 00:35 49

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas Nimi »

Vaatasin just seda pildikest realoem-ist. Ilmselt küll jah. see siis tähendab seda, et plastmassist pesa kulunud ja ikkagi vajab vahetamist. Mul Ühel teisel auto oli kunagi sama jama. Ja loomulikult juhtusid kojamehed seisma jääma kõige suurema padukaga, keset Tallinna linna :lol:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas Indrek_M »

See hoob maksab esinduses paarisaja krooni ringis ja vahetamine ei ole keeruline.
Indrek
Kasutaja avatar
Nimi
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 26.05.2008 00:35 49

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas Nimi »

Ok. Heitsin põgusa pilgu kapoti alla. Esmapilgil siis vaja eemaldada mõlemad kojamehed, Terve hunnik kruvisid ja kindlasti midagi veel. Eks peab siis natuke aega varuma selle vahetuseks.
Klots
Huviline
Postitusi: 1051
Liitunud: 06.10.2005 18:34 41
Asukoht: Tallinn-Rapla

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas Klots »

Ma vahetasin hoova ära, aga kulunud oli hoopis see munakas ise :( See hoob maksab 160 kopikatega.
Hoova vahetuseks võitsin lihtsalt juhipoolse salongifiltri kopsiku maha ja klaasipuhastajad tööle ja õigel ajal süüde välja, kuna siis ei pidanud midagi muud laiali lammutama ja sai sedasi ära vahetada.
Kasutaja avatar
Nimi
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 26.05.2008 00:35 49

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas Nimi »

rookisin nüüd selle värgi lahti. võta sa nüüd kinni. kumb kulunud on kas see munakas või see hoova pesa. Ilmselt mõlemad.
Kasutaja avatar
Nimi
Huviline
Postitusi: 166
Liitunud: 26.05.2008 00:35 49

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas Nimi »

Tehtud. Ostsin UM-st siis uue hoova ja asi korras.
Kasutaja avatar
leko
Huviline
Postitusi: 1538
Liitunud: 23.07.2008 17:13 30
Asukoht: Tallinn

Re: E39 juhipoolne kojamees ei liigu

Postitus Postitas leko »

Ma pmst neetisini kaks kulunud asja õrna vahega kinni, et on tugevalt kinni aga vahe on sees ehk siis liigub ka kenasti.
Loomulikult kui oleksin teadnud, et detail mkasab 160.- poleks vaeva näinud aga jah. Eks kui enda aretis otsad annab siis olen targem.
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... #p14201916

Siin kohal võin mainida, et minu kojamees andis alla kui oli üsna mehine padukas ja sõitsin Keila mnt pidi öösel koju.
Ühekäega roolisin, teise käega liigutasin kojameest, nina vasta esi klaasi:D
Vasta