E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kekuleku
Huviline
Postitusi: 232
Liitunud: 23.08.2003 15:10 23
Peamine sõiduk: Bmw M5
Asukoht: Tartu

E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas kekuleku »

Mure selles, et kus kohas asub e39 see andur ,mis näitab,et kas pagasnik lahti või kinni.Kas antud kiri ilmub ka kapoti avamisel?
Kasutaja avatar
wrz
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 05.02.2008 18:12 32

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas wrz »

Kontrolli kaabeldus üle luugi ja kere vahel, võid sealt vea leida!
Klots
Huviline
Postitusi: 1051
Liitunud: 06.10.2005 18:34 41
Asukoht: Tallinn-Rapla

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas Klots »

Kapoti avamist ei näita
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas Indrek_M »

Tagaluugi klaas pole korralikult kinni? Esimeses astmes?
Indrek
kekuleku
Huviline
Postitusi: 232
Liitunud: 23.08.2003 15:10 23
Peamine sõiduk: Bmw M5
Asukoht: Tartu

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas kekuleku »

luuk ise korralikult kinni aga kirjutab veateadet bootlid open.Otsisin ,seda andurit ka aga ei leidnud kusagilt.vaatan ka juhtmed üle.
Kasutaja avatar
tarvo525i
Huviline
Postitusi: 245
Liitunud: 25.09.2008 19:30 05
Peamine sõiduk: E61 530d LCI
Asukoht: Tartu

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas tarvo525i »

mul e34 touringul sama asi sest luugi juhtmed puru
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas sander k »

Ma arba ka et luugi juhtmed läbi. Andur ise asub luugi lukusti sees.
e32 750i & IX35 & A6 4F & Jeep GC
Kasutaja avatar
TiitS
Huviline
Postitusi: 1157
Liitunud: 26.01.2008 22:36 08
Peamine sõiduk: BMW jt. A+B
Asukoht: Tallinn

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas TiitS »

minu omal sama mure E39..
eelmine suvi sai lastud korralikult luugi juhtmed elektrikul ära vahetada ...oma 30sm osa
kuna klaasiluuk lüliti omadega läbi ning hakkas ise luuki sõiduajal avma, sai ka eelmine suvi lülitilt tepsli tagant lahti ühendatud ( lüliti see käike mutter roostetab läbi ning 5*võtti hakkab üle keerama)
nüüd aga oma 2 nädalat väidav et luuk-luugid lahti :evil: :evil: :evil:
sai H2.ee kõik uued lüliti jupid tellitud, seega loodan et sellega kaob ka jama
kekuleku
Huviline
Postitusi: 232
Liitunud: 23.08.2003 15:10 23
Peamine sõiduk: Bmw M5
Asukoht: Tartu

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas kekuleku »

Lasen juhtmed üle vaadata.
antselK
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 25.12.2009 14:03 33
Asukoht: Tallinn, Võru

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas antselK »

Mu sedaanil luugi ja pagasniku vahel juhe paigatud, aga ikka näitab "Bootlid open". Võtsin paigatud koha lahti ja panin testri juhtmete vahele. Tester näitas ilust ~13. Vajutasin pagasniku nuppu (nupp pagassi ääre peal) ja testri näit läks nulli. Millegipärast, kui juhe on kokkuühendatud ja nuppu vajutan siis pagassi tuli ära ei kustu. Kui pagaasniku kinni panin siis salongist oli näha, et tuled kustusid.
Häirib, et sõidu ajal näitab teadet, et "Bootlid open". On kellelgi ideid, mida võiks veel kontrollida?
530d 2002.a.
argonaut
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 05.11.2009 10:47 27

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas argonaut »

kui lüliti pole alla vajutatud, ei tohiks ta midagi näidata. kui on sul 100 oomi või miski sarnase piirkonna peal, ja 13 oomi näitab, tekib tunne, et lülitil on koguaeg klemmid koos.
antselK
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 25.12.2009 14:03 33
Asukoht: Tallinn, Võru

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas antselK »

argonaut kirjutas:kui lüliti pole alla vajutatud, ei tohiks ta midagi näidata. kui on sul 100 oomi või miski sarnase piirkonna peal, ja 13 oomi näitab, tekib tunne, et lülitil on koguaeg klemmid koos.
Küsin igaksjuhuks üle, enne kui lammutama lähen. Kui lüliti pole allavajutatud (pagasnik on lahti) siis tester ei tohiks midagi näidata? Ja kui nuppu alla vajutan (pagasnik kinni) siis peaks numbreid näitama? Mul on hetkel vastupidi.
530d 2002.a.
kella4
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 12.02.2011 13:47 09

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas kella4 »

Minul jällegi selline probleem, et kiri "Bootlid open" tuleb korralikult ette siis kui klaas reaalselt ka lahti on aga küsimus selles, et mis võib põhjustada klaasluugi avanemist ? vahel seisab korralikult kinni, ja avaneb nupust, siis mingi aeg ei avanenud nupust üldse, nüüd on nii et sõidu ajal tuleb suvalisel ajal lahti ja muudkui häälitseb see mootor seal järjest lahti, lahti, lahti... ilgelt häiriv on sõites :( .

Luugi juhtmestik oli silmaga nähtavas osas korras. Minu poolest võiks selle ka jäädavalt kinni panna kui saaks pistuku või kaitsme tagant kusagilt tõmmata ... üks väheseid täiesti mõtetuid asju e39 küljes minu arvates.
argonaut
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 05.11.2009 10:47 27

Re: E39 sõitu alustades kiri Bootlid open

Postitus Postitas argonaut »

ma ei tea, mispidi peaks reaalselt see nupp toimima, aga ühes asendis neist kahest peab lühist näitama(sama, mis testri otste kokkupanekul), teises mitte. sama teema võib olla ka klaasilülitiga, et võibolla miskine klemm seal lahti ja sõidu ajal miskil konarlikul teel sõites lööb klemmid kas siis vastavalt lahti või kinni, olenevalt sellest, mis ta normaalolekus olema peaks. võiks ju ideepoolest proovida ka lülitist juhtmetekülge minevate kontaktide puhastamist, aga kui see ei aita, lüliti lahti teha(täitsa laiali isegi lammutada, kui võimalik hiljem kokku panna), kas siis logistada samal ajal, kui lühist mõõta ning siis vaadata, kas takistus muutub. Võib ka proovida miski kontaktimäärde kasutamist.

Kui suudate kuskilt pagassi juhtplokist lülitisse mineva juhtme läbi mõõta, ühte otsa tester pannes teise mõni traat, et ära lühistaks, testri näitu jälgida, samal ajal kas siis pagassi luuki üles-alla liigutades või juhet ennast väntsutades miskit pidi, siis võiks ju ka teoorias juhtmekalale jälile jõuda.

teoreetiline vea-analüüs :)
Vasta