E39, 2002 Diisel, TIHEND ÕLIVARDAL ???

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
anders
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 01.04.2007 21:04 35
Asukoht: Tallinn

E39, 2002 Diisel, TIHEND ÕLIVARDAL ???

Postitus Postitas anders »

BMW 525 D, 2002

Juhtus siis just hetk tagasi järgnev probleem Vormsi saarel. Hakkasin just enne maakodust ärasõitu kontrollima õli mootoris ning õlivarda väljatõmbamisel, tuli koos sellega kaasa ka toru, milles varras istub. Loomulikult jooksis kohe ka hulk õli ka varda toru mootorisse suunduva augu kaudu välja. Varda toru allosas on ka mingi koonus. Küsimus järgmine, kas see toru istub seal lihtsalt koonusega augus kinni, või käib sinna ka mingisugune tihend vahele. Jube halb on sinna ligi pääseda ja seal on nüüd kõik hirmus õline, nii, et ei saa aru kas sealt tuleb veel õli välja või ei. Autot igaljuhul enne käivitada ei julge, kui targemad on vastanud.
Tänud juba ette.
Anders
anders
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 01.04.2007 21:04 35
Asukoht: Tallinn

Re: E39, 2002 Diisel, TIHEND ÕLIVARDAL ???

Postitus Postitas anders »

Suured tänud. Nüüd pean hommikul Tallinnast tihendi siia võluma. Aga seda nüüd küll, minu jaoks on pisut keeruline kataloogist osade kohta. Ei tea ma kataloogidest mitte midagi :( Teised huvid ja teadmised kahjuks. See vend, kes autot remontis on ka siinses Foorumis kõneleja ning kiidetud autoremontija. Ennem olen temalt ainult head tööd saanud, nii, et ei hakka ta nime siin välja ütlema. Eks kõikidel juhtub vahetevahel apse. Tänud aga veelkord kiire abi ning vastuse eest eelkõnelejale!
Vasta