E34 110kw radiaatori remontimine

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kristjan0007
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 08.12.2008 18:47 22

E34 110kw radiaatori remontimine

Postitus Postitas kristjan0007 »

Tere.

Sooviks natuke foorumikaaslaste abi. Pole kunagi radikaga tegelenud ja nüüd avastasin, et ühest kohast on hakanud lekkima. Autoks E34 520I 110kw 91 aasta, ilma kliimata.

Siin radiaator:
http://www.ladu24.ee/img/pics/0205/0221801.jpg

lekib joonisel vasakult poolt kus lõppeb radiaatori metall osa ja hakkab plastik osa ("paisupaagi hoidja", kui seda niimodi nimetada tohib).

Loodan, et saite aru. :)
Kas kellelgi on olnud kogemusi sealt kohast remontimisega, kas see on üldse võimalik?
Kasutaja avatar
ex525
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04.01.2008 20:57 18
Peamine sõiduk: 530D 142kw
Asukoht: Harjumaa

Re: E34 110kw radiaatori remontimine

Postitus Postitas ex525 »

kristjan0007 kirjutas:Tere.

Sooviks natuke foorumikaaslaste abi. Pole kunagi radikaga tegelenud ja nüüd avastasin, et ühest kohast on hakanud lekkima. Autoks E34 520I 110kw 91 aasta, ilma kliimata.

Siin radiaator:
http://www.ladu24.ee/img/pics/0205/0221801.jpg

lekib joonisel vasakult poolt kus lõppeb radiaatori metall osa ja hakkab plastik osa ("paisupaagi hoidja", kui seda niimodi nimetada tohib).

Loodan, et saite aru. :)
Kas kellelgi on olnud kogemusi sealt kohast remontimisega, kas see on üldse võimalik?
Ma kardan,et see ei taha liimides kinni jääda[kui sa ikka seda plast osa mõtled],äkki leiad kuskilt teise katkise radika pealt selle otsa ja vahetad ära, väänad kergelt tagasi selle alumiinium serva nii,et saad selle plastiku kätte ja kokku pannes paned veidike silikooni vahele ja peaks toimima,mina olen nii kaks radikat ellu äratanud :lol:
Bensiiniga pestakse pintsleid!!!
kristjan0007
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 08.12.2008 18:47 22

Re: E34 110kw radiaatori remontimine

Postitus Postitas kristjan0007 »

Selliseid kogemusi ma taga otsisingi. :) Järelikult on ikkagi võimalik midagi teha.
Mõtlesin ka, et väänan selle metalli lahti seal panen silikooni vahele, väänan kinni tagasi ja vaatab kas toimib.
Juhul kui plastik korras. Silmaga kiire pilgu peale heites, tundus korras. Kartsin ikkagi, et teen mõtetut tööd, võibolla surve liiga suur ja pressib uuesti vedeliku sealt läbi ning tulin siia küsima.

Aga proovin ära selle variandi.
Kasutaja avatar
ex525
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04.01.2008 20:57 18
Peamine sõiduk: 530D 142kw
Asukoht: Harjumaa

Re: E34 110kw radiaatori remontimine

Postitus Postitas ex525 »

kristjan0007 kirjutas:Selliseid kogemusi ma taga otsisingi. :) Järelikult on ikkagi võimalik midagi teha.
Mõtlesin ka, et väänan selle metalli lahti seal panen silikooni vahele, väänan kinni tagasi ja vaatab kas toimib.
Juhul kui plastik korras. Silmaga kiire pilgu peale heites, tundus korras. Kartsin ikkagi, et teen mõtetut tööd, võibolla surve liiga suur ja pressib uuesti vedeliku sealt läbi ning tulin siia küsima.

Aga proovin ära selle variandi.
ei usu et pressib,minu radikas käib siiani :D
Bensiiniga pestakse pintsleid!!!
oliverki
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 09.02.2009 12:32 57

Re: E34 110kw radiaatori remontimine

Postitus Postitas oliverki »

Teema küll ei ühti üksühele Sinu teemaga, aga äkki kellelgi on abi.

kunagi remontisin ühte radiaatorit niiviisi:
vaatasin üle, milline kanal lekib,
lõikasin selle kanali lekkivad voolukanalid lahti ja otstest pressisin kanalisse silikooni sisse,
see meetod küll blokeerib ühe radiaatori kanali ära, kuid on räägitud ka ca 30% kanalite sulgemisest, ilma et auto jahutusvedelik oleks liialt kuumenenud.
Ahjaa, mootor sellel Opel Rekordil vajas plokikaane remonti, kuid pidas ilusti ka väga suurt survet.
juua on odavam kui bemmiga sõita... m.o.t.t.
Kasutaja avatar
marco505
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 09.11.2004 20:11 51
Asukoht: harjumaa

Re: E34 110kw radiaatori remontimine

Postitus Postitas marco505 »

kristjan0007 kirjutas:Tere.

Sooviks natuke foorumikaaslaste abi. Pole kunagi radikaga tegelenud ja nüüd avastasin, et ühest kohast on hakanud lekkima. Autoks E34 520I 110kw 91 aasta, ilma kliimata.

Siin radiaator:
http://www.ladu24.ee/img/pics/0205/0221801.jpg

lekib joonisel vasakult poolt kus lõppeb radiaatori metall osa ja hakkab plastik osa ("paisupaagi hoidja", kui seda niimodi nimetada tohib).

Loodan, et saite aru. :)
Kas kellelgi on olnud kogemusi sealt kohast remontimisega, kas see on üldse võimalik?
Mul ühel radikal jäi isegi nii pidama et kullinokkadega vajutasin need metallkõrvad üle,kõik vajutasin(pingutasin) korra üle ja kuivatasin radika väljast poolt ilusti ära ja mitte midagi ei tulnud läbi enam...
Pontiac Firebird TransAm 93a.Chevy Van G20 5,7 93a.Bmw e36 320 Coupe 93a.
Vasta