masin sõidu algul jukerdab ja ei too mootori pöördeid ülesse

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
carhunter
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 14.09.2010 17:11 15

masin sõidu algul jukerdab ja ei too mootori pöördeid ülesse

Postitus Postitas carhunter »

tere. olen selle automargi peres alles junga ja otsin targematelt pereliikmetelt abi.nimelt oman 91a.525i bensukat ja järsku ilmnes selline mure.kui auto käima panen töötab mootor tühikäigul normaalselt,kui aga liikuma hakkan ,siis mingi minuti pärast peale sõitma hakkamist kukuvad pöörded alla 500 ja gaasi juurde andes püüab masin ära surra.käigu välja võttes jääb tühikäik jõnksutades käima ja kui jõnksutan gaasiga natuke aega ,võtab tuurid jälle korralikuks ja mootor ühtlustub .edasi probleeme sõites pole.kuid kui jätan auto uuesti seisma mingiks mõneks minutiks ja uuesti sõitma lähen kordub kõik jälle sama rida.nii loodan et sai mure kirjutatud suht loogiliselt :).kuna olen siin alles värske asukas ,ei osanud leida sellest probleemist infot otsingutest.kui kellelgi on olnud selline kamm oma autoga ja teab ravi sellele,oleks hea kui paned mulle paar rida siia abiks.tänud kõigile kes viitsivad aidata!
Pobo
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 08.11.2010 17:46 53

Re: masin sõidu algul jukerdab ja ei too mootori pöördeid ülesse

Postitus Postitas Pobo »

TERE!
Mul oli midagi taolist 530d täna sain korda põhjaalune pump.
Mul ei läinud kohapeal üle 3000 pöörde, sõites 2000max.
Aga ei tea ma kahh NOOB :D
kaupo_s
Huviline
Postitusi: 423
Liitunud: 01.08.2007 23:06 57
Peamine sõiduk: 320D
Telefon: 5011217
Asukoht: Pirita

Re: masin sõidu algul jukerdab ja ei too mootori pöördeid ülesse

Postitus Postitas kaupo_s »

MD pump
carhunter
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 14.09.2010 17:11 15

Re: masin sõidu algul jukerdab ja ei too mootori pöördeid ülesse

Postitus Postitas carhunter »

tere mina jälle siin oma murega.käisin oma 91a.525i põhja all ja ei leidnud mingit põhjaalust pumpa?oskab keegi öelda selle jubina täpsem asukoht põhja all ,oleks suureks abiks:)või äkki polegi tal seda seal olemas ,vaid ainult paagis sees ????tänud
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: masin sõidu algul jukerdab ja ei too mootori pöördeid ülesse

Postitus Postitas Cert85 »

Kuna sul on bensiinimootoriga masin, siis sellel on ainult üks pump ja see asetseb paagis, et ära raiska enda aega tuult püüdes :mrgreen: ´

Siiski arvan, et tasuks ka ehk diagnostikut külastada, kes siis kontrollib andurite ( õhuvoo, vända asendi, lambda jne) töökorda.

Kahjuks on hetkene kirjuldus selline, mis kohe mingit mõtet pähe ei too. Kuna viga peale seda kaob, kuni järgmise käivitamiseni. Sest tundub kirjelduse järgi, et asi pole ka seotud temperatuuriga ka kuidagi.

Tuleks välja selgitada, kas viga peitub kütuse või süüte poole peal ja mis seda siis põhjustab.
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
carhunter
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 14.09.2010 17:11 15

Re: masin sõidu algul jukerdab ja ei too mootori pöördeid ülesse

Postitus Postitas carhunter »

tänud kõigile kes viitsisid kriblada vastu.ex tuleb võtta tee diagnosti poole:)
Vasta