E34 diislil kütusenäidik paneb puitu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Astmees
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 20.08.2010 16:19 33

E34 diislil kütusenäidik paneb puitu

Postitus Postitas Astmees »

Tervist. Mul on selline probleem, et E34 524TD kütusenäidik ei tööta nii kuis vaja. Kui 20 peale jõuab, siis eriti usaldada seda ei saa enam, sest näitab ühel hetkel üht numbrit ja teisel teist. Samas kui tuli hakkab põlema ja paak täis panna, siis läheb paaki ainult 65-70 liitrit, järelikult ~10-15 liitrit peaks veel sees olema, aga 80 pealt hakkab ta ka kuidagi jõle kiiresti allapoole tiksuma. Nüüd talvel täitsa tilgatuks ka ei julge sõita, sest ei tea kuidas aku uuesti üles käiamisele vastu peab ja kuidas uuesti käima saabki. Jube mask on niiviisi sõita, kui päris aus olla.
Varem oskasin arvestada ilusti millal tankida võiks, aga nüüd talvel on see asjandus veel imelikumalt näitama hakanud ja teeolud on ka talvised ning külge vaja ka ikka lasta, niiet kulu on kuidas jumal juhatab ja ei oska konkreetset numbrit küttekuluks võtta.

Küsimus siis selline , kas keegi oskab öelda , kas oleks vaja terve andur ära vahetada, või mingid muud X asjad, kus seda teha saaks ja palju hinnanguliselt maksma võiks minna?
Silversi
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 24.08.2010 21:30 52
Asukoht: Pärnu

Re: E34 diislil kütusenäidik paneb puitu

Postitus Postitas Silversi »

Mul sama häda. Nagu ma olen aru saanud, siis paagi anduril on 3 imepeenikest traati, mis on kulunud või välja veninud. pidavat saama puhastada või pingutada neid. Kasuta otsingut, kuskil siin oli sellest juttu. :)

Ps! kui remontima hakkad, tee pilte ka. Saavad teised ka näpunäiteid. Pidavat tüüpviga olema, seega paljud hädas sellega.
spetzialist
Huviline
Postitusi: 599
Liitunud: 11.03.2007 16:15 07
Asukoht: tallinn

Re: E34 diislil kütusenäidik paneb puitu

Postitus Postitas spetzialist »

mulo oli sama jama,sain nii mitu korda paagi kuivale,kuna ei jaganud välja mida see seier näitas,korra oli 20l siis jälle 4 :D

paagisisese pumba juures on see ujuk mille küljes asub ka see niiõelda skaala vms,kus peal on kaks vasest klemmi vms.seal on ühenduseks 2 täpikest otsas,ja need on arvatavasti ära kulunud.
nende pakus peaks olema vähemalt 1mm mu meelest.mul oli nii otsas ,et oli juba seda klemmi lihvinud, kus küljes ta asus.lahendus oli minul selline,et ostsin kasutatud klemmid ja vahetasin enda omaga ära.võin otsida- kui mul klemmid alles ,saan panna pildi neist ,mida silmas pidasin
hunnik riise...
bmw 325i e36 1991, bmw 325i e30 1990, bmw 525tds e39 1997, bmw 330xd e46 2001, bmw x5 e53 2002
Kasutaja avatar
Astmees
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 20.08.2010 16:19 33

Re: E34 diislil kütusenäidik paneb puitu

Postitus Postitas Astmees »

Noo jah , sümptonid viitavad samale probleemile :D
Mul lõi tule põlema, lasin 10 sisse, sõitsin 140kilti ja siis mõtlesin et paneks paagi täis - paak sai kõrini ja sisse läks ainult 64l :D
Eero_S
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 06.08.2007 23:17 50
Peamine sõiduk: VW Passat(B6) Variant 4Motion

Re: E34 diislil kütusenäidik paneb puitu

Postitus Postitas Eero_S »

Orienteerugegi tule järgi, kui tuli põlema läheb, siis tanklasse, see näidik näitab minu arust enamus E34'del aiateibaid. Kirilli autoga sõites oli samamoodi, seier näitas juba ammu alla punase, kuid tuli veel ei põlenud, läksin tuppa ja järgmisel käivitamisel(15-20 minuti pärast) näitas, et umbes 10l on veel. :D
Old racers never crash, they just lose control...
Vasta