Mida teha uluva LSD diffriga?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas nemps »

Differ lekkis parempoolse flansi vahelt, ja mingi hetk hakkas uluma, sellepeale sai talle tavadiffri õli sisse valatud ja kuna ulumine ei lakanud uus (kasutatud) differ ostetud. Aasta sai vahepeal mööda ja nüüd lõpuks sai ka uus differ alla keeratud. Algul arvasin et vana lendab Kuusakoskisse aga huvi pärast keerasin kaane maha ja mis ma näen LSD. Mis nüüd ette võtta kuidas LSD korrasolekut kontrollida (kaas on maas ja saab asjale ligi ) Millest ulumine tekib ? Suur taldrikhammakas ja tigu ? Nagu ma olen aru saanud saab LSD elemendi praegu all oleva tavadiffri taldriku külge tõsta ? Kuna E34 peale ei ole enam ulmesummasid mõtet matta, mis selline remontivajav differ maksaks kui ta sellisel kujul müüki panna ? Mis infot targemad inimesed nende numbrite järgi välja loevad mis näha on : Nagu ma otsingust aru sain type 210 ja ülekanne 3,46 ?
Auto oli siis 92a 525iT ja originaalis automaatkastiga.

Pilt

Pilt
BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas Leho »

Tavalist õli ei tohi kasutada LSD diffris.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
allanasi
Huviline
Postitusi: 1263
Liitunud: 27.02.2009 21:46 38
Peamine sõiduk: E60 530D
Asukoht: tartu/põlva

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas allanasi »

Leho kirjutas:Tavalist õli ei tohi kasutada LSD diffris.

mis õli siis tuleks panna?
Kasutaja avatar
Mario
Huviline
Postitusi: 320
Liitunud: 26.01.2009 23:37 47
Asukoht: Tartu-Särevere

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas Mario »

LSD differ = LSD õli, peaks nagu loogiline olema :D
GSM 56 314 705
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas vahur_s »

BMW poolt heaks kiidetud õlid LSD diffrisse:
Pilt
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas Mürka »

Kulla inimesed. Kas keegi teist üldse teemaalgataja teksti läbi luges ja sellest aru ka sai? Küsimus ei olnud selles, millist õli tuleb diffris kasutada. Inimene isegi ei teadnud, et tal LSD differ all on, seega ta kasutas vale õli puhtalt kogemata. Küsimus oli hoopis selles, et mida teha selle LSD diffri sisuga, mis juba on vale õli saanud ja ilmselt on kulunud. Mina isiklikult ei ole sellel alal tark ja ei oska vastata, kuid selline offtopic ajab ka kopsu üle maksa.
lynx
Huviline
Postitusi: 693
Liitunud: 16.02.2003 10:45 03
Asukoht: Lääne-virumaa

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas lynx »

Vii see LSD kellegi kätte, kes on varem sellise asjaga kokku puutunud ja ta saab selle minutiga selgeks teha, kas libiseb läbi veel nii kangelt kui peab, või on juba liiga tehtud sellele.
Kui on veel kasutatav, siis edasipidi kasuta LSD-le loodud õli... ei ole väga paljulevinud õli, aga asjalikes autopoodides ehk müüakse. Castroli ja Motuli õlid on saanud positiivse heakskiidu... teiste kohta ei tea.
Ulumine tekib tavaliselt taldriku ja teo liigsest kulumisest. Võivad ka laagrid "õhtal" olla... need saad ka selle uue/kasutatud diffri elemendi küljest võtta, kui see LSD element on veel kasutatav.

See differ on sul TYP188 ehk keskmine
tel. 53 43 76 44
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas nemps »

Tänud, minu probleem leidis kiirelt lahenduse, antud difri sellisel kujul müügi näol. Nii et minul rohkem küsimusi pole, küll võite edasi arvamust avaldada, võimalik et veel mitmel sarnaseid probleeme.
BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
Mario
Huviline
Postitusi: 320
Liitunud: 26.01.2009 23:37 47
Asukoht: Tartu-Särevere

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas Mario »

ulumine võib tulla kulumisest küll ja reeglina on talrdiku ja teo hammastelt näha kulumisjälgi - sellele vastavalt saab teda veel timmida (kui saab)... LSD on kange üldiselt - Hiace LSD pidas vastu küll, kui omanik pani enda teadmata vale õli sisse ja sõitis ikka oma 30k km maha, kuni uluma hakkas, siis alles leidis foorumitest, et Hiacel on LSD sild.. pani õige õli sisse ja vähemalt praegu veel peab. :) Muidugi üks eeldusi on ka see, et vale õliga pole käidud burnoutimas või niisama ketsi vilistamas..
GSM 56 314 705
Kasutaja avatar
Epa
Huviline
Postitusi: 506
Liitunud: 22.04.2009 21:46 00
Asukoht: Võru

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas Epa »

Minu LSD teeb häält kui keeran vasakule või paeremale aga vahest ei tee jälle. Undamist nagu ei kostu salongi ?? Äkki saab keegi aitata !! :D Tegu on TYP 210 diffriga
E32 740 V8 92.a. ---> E38 740 V8 94.a. ---> E39 530D 02.a. ---> E60 530D 04.a. —-> F11 535xd 12.a.
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Re: Mida teha uluva LSD diffriga?

Postitus Postitas Danil523 »

Kaks diffrit ulus kui pöörata- ja kohalt minna. Järgmine laks oli: Differ pooleks seest... Muidugi sai tookord antud ka valu selle tükkile.
Vasta