Tühikäigu probleem!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
e34520
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 14.04.2010 19:20 47

Tühikäigu probleem!

Postitus Postitas e34520 »

Tre et siis kostan sõbra eest. Tema 520 110 kw siuke kamm et paned auto käima laksab põõrded 2500-3000 ja siis kui mootor soojaks läheb langevad põõrded alla ja siis kui korra jälle kaasi anda hakkab sama pull ja nii koguaeg sõites oleks nagu püsikiiruse hoidja peal, kui seguklapi anduri juhe küljest võtta toimetab nagu korralikult aga siis hakkab see pull pihta et sureb välja koguaeg. käis diagnostis näitas et vända andur, sai see siis är vahetatud aga ei midagi, proovisime kõik võimalikke variante tühikäigumootorit, nuka, lamda andurit, õhulugeja ka sai vahetatud ja ei midagi. aa jäi mainimata et gaasitross on ka korras ei jää peale.
Lauri_R

Re: Tühikäigu probleem!

Postitus Postitas Lauri_R »

kas väntvõlli andur sai uus osa? Ise proovisin ka kasutatud andurit panna, kuid see ei hakanudki tööle. Räägitakse, et ka B osa vv andur ei taha õigesti fungata.
Kasutaja avatar
Shadowray
Huviline
Postitusi: 421
Liitunud: 09.11.2007 07:46 19

Re: Tühikäigu probleem!

Postitus Postitas Shadowray »

Ma ei tea kuidas e34 toimetab, aga e39 aju on nii kaval, et talletab endasse adaptsioon väärtused. Kui 34 samamoodi teeb , sisi on rohi selle vastu järgmine - ööseks aku klemm maha ja hommikul uuesti peale. Siis peaksid adaptsioon väärtused kadunud olema, aga pead ei anna ja riisikot oma nahale ei võta. e39-l muidugi midagi ei juhtu, kui aku klemm maha käib. vähemalt siiamaani pole minu omaga juhtunud. Minu masinal aitas see õhulugeja vahetusel. kui auto arvas, et vana peetri õhulugeja väärtused olid õiged ja talletas antud väärtused püsimälusse ära.
MrKraaner
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 20.10.2009 12:20 59

Re: Tühikäigu probleem!

Postitus Postitas MrKraaner »

Ei minu 525-l on ka sama probleem,vahetult enne seda sai tehtud õlivahetus ja peale seda hakkas pihta.vända andur sa ammu välja vahetatud.et ei tea mis pull on.ehk keegi teab midagi mis selle vastu aitab.
Vasta