Küttepumbad.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
elbz
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 10.12.2008 21:17 12

Küttepumbad.

Postitus Postitas elbz »

Arvan,et võin natuke antireklaami teha Meat & Doria etteande pumpadele:) Eelmine aasta vahetasin 530d põhjaaluse pumba,käisin kõigile tuntud BMW diagnostiku Jaagu juures tartus ja arvuti näitas,et pump töötab piiri peal...kuid veel töötab.Nüüd ütles kuu aega vana paagi pump üles...uata *****,jällegi eelnimetatud firma.Jaagu sõnul on selle firma pumpade ostmine 50/50...mul siis läkski nii,et olin selle teise poole seas.Igatahes originaal VDO-ga ei anna teisi võrrelda,kahjuks nii see on.Pange ennem see tilk raha juurde ja saate detaili mis töötab,eks elu olegi katseeksitus meetod:))Kõike head kallid maailma parima auto omanikud,aga jääge teedel ka sellisteks,nagu peab,pedalit anname seal,kus pole ohtlik teistele liiklejatele:)
hanka
Huviline
Postitusi: 140
Liitunud: 02.05.2005 11:00 35

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas hanka »

minu autol on "pedal" eemaldatud üleüldse. :idea:
elbz
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 10.12.2008 21:17 12

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas elbz »

Ja kas nüüd on parem sõita,kui pedal eemaldatud...onju...pole enam selline loll tunne,et igast muu marki sõidukist on igal juhul vaja mööduda:)))mul on pedal ikka veel alles,ma üle 100 eriti ei sõda ka:) eesti seadused ju ei luba ka seda.
priitm
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 15.07.2008 00:45 32

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas priitm »

minul oli sama kogemus selle pumbaga ,et autoks siis e39 2,5tds ja kuna vana originaal oli nii väsinud ,et tuli uus osta ja sai ka see kukenoku ostetud(M&D)Viskasin pumba paaki ja osa kus oli surve :lol: kõik oli ok kuni 2 nädalat siis hakkas jamama ja kui 1kuu täis sain parts pump jooksis kokku. Nii läksin poodi tagasi küttene pump käes ja andsid siis uue M&D garandii korras teine läks ekspertiisi. Viskasin pumba paaki panin kõik asjad tagant kokku ja läksin juba ette kapotialla kütet ootama aga võta näpust pump tegi kurja häält küll aga kütet pole imenud :roll: . võtsin siis uuesti pumba maha kallasin ülevalt kütet täis ja panin paaki ja hakkas tööle :cool: kuni tänaseni ehk siis umbes 4kuud(kõva sõna) ja nüüd jälle õhtal. ei oska õelda kas mina teen midagi valesti ,et neid pumpasi läheb nagu sooja saia või lihtsalt müüakse sellist paska poes. Hetkel otsin uut pumpa kui keegi oskab soovitada kus saab odavalt(mõistliku hinnaga) VDO peale siis Suured Tänud
Kasutaja avatar
azlka
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 10.02.2009 11:16 46
Peamine sõiduk: bmw e39 530d AT
Asukoht: Tartu

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas azlka »

Mina olen kasutanud meyle pumpasid, ja paigaldanud ka teistele. Töötavad ilma probleemideta.
Kasutaja avatar
alvaruus2
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 28.04.2010 08:59 00

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas alvaruus2 »

Kus selliseid Meat & Doria pumpasid müüakse ja mis hinnaga? Peab olema ikka väga odav pump, et mitu korda osta..
Sypsik
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 23.11.2006 12:22 43
Peamine sõiduk: X5 E70 4.0D
Asukoht: Rakveres või soomes lapimaal

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas Sypsik »

VDO paagi pumpa saab autoeksperdi poest e. mercantle sai endale ostetus sama pump mis originaalis kuid pole poolikut küljes mis on originaalil ja hind oli mingi 100 € vähemasti rakveres sai küll. Edu ostmisel ei kahetse et sai kallim ostetud mitte mingi odav b osa...
530da
priitm
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 15.07.2008 00:45 32

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas priitm »

kumb oleks siis parem osta kas meyle või VDO. neil vist hinnavahet ei tohiks eriti olla.
Sypsik
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 23.11.2006 12:22 43
Peamine sõiduk: X5 E70 4.0D
Asukoht: Rakveres või soomes lapimaal

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas Sypsik »

tehasest välja veeredes on VDO peal ja UMile toodab ka pumpasid VDO nii et pole keeruline küsimus Meile on B varuosa vaid...
530da
Kasutaja avatar
rait.
Huviline
Postitusi: 316
Liitunud: 17.12.2008 11:43 03
Asukoht: Tln

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas rait. »

Sypsik kirjutas:VDO paagi pumpa saab autoeksperdi poest e. mercantle sai endale ostetus sama pump mis originaalis kuid pole poolikut küljes mis on originaalil ja hind oli mingi 100 € vähemasti rakveres sai küll. Edu ostmisel ei kahetse et sai kallim ostetud mitte mingi odav b osa...
Autoekspert on ikkagi AS KG Knutsson jaekaubandus kett, Mercantile Group AS jaekaubandus kett on Autoasi. Mercantile VDO-d minu teada ei müü.
M&D tooteid müüb Forss, ning ka nemad müüvad VDO tooteid ;)
Kasutaja avatar
nikolam32
Huviline
Postitusi: 105
Liitunud: 25.03.2011 16:37 03
Peamine sõiduk: BMW E39 520I
Asukoht: Põlvamaa Räpina linn

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas nikolam32 »

aga kuidas aru saada kas on v2sinud... mull on diizel auto.... v6tsin vooliku maha ja sealt jumalast tasakesi tuleb peale...kas on l2bi v6i kuidas
BmW E30, Audi A4, SAAB 9-5,SAAB 9-3
Sypsik
Huviline
Postitusi: 152
Liitunud: 23.11.2006 12:22 43
Peamine sõiduk: X5 E70 4.0D
Asukoht: Rakveres või soomes lapimaal

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas Sypsik »

rait. kirjutas:
Sypsik kirjutas:VDO paagi pumpa saab autoeksperdi poest e. mercantle sai endale ostetus sama pump mis originaalis kuid pole poolikut küljes mis on originaalil ja hind oli mingi 100 € vähemasti rakveres sai küll. Edu ostmisel ei kahetse et sai kallim ostetud mitte mingi odav b osa...
Autoekspert on ikkagi AS KG Knutsson jaekaubandus kett, Mercantile Group AS jaekaubandus kett on Autoasi. Mercantile VDO-d minu teada ei müü.
M&D tooteid müüb Forss, ning ka nemad müüvad VDO tooteid ;)
Võisin need firma nimed küll sassi minna, kuid autoeksperdist sai küll see ostetud...
530da
elbz
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 10.12.2008 21:17 12

Re: Küttepumbad.

Postitus Postitas elbz »

Olen üle pika aja siin tagasi ja kirjutan loo,et polegi need meat doorijad nii halvad:)Lugu oli pigem selles,et mitte paak polnud sitane,vaid originaal-pumba laba tükid olid jäänud pumba küljes olevasse plastik sõela hoidjasse(see kes seda pumpa vahetanud ja lahti võtnud,saab aru millest räägin)See põhjustas uue VDO labade lagunemise,vahepealne odavam fixusest ostetud sõelaga pump andis tõesti otsad,oli vist väga vara esmaspäeval tehtud:) aga peale VDO-d sai ostetud stikkest sõelaga itaalaste pump ja töötab juba viis kuud,super kvaliteet ju :) edu katsetamistel. Soovitan kõigile diisli omanikele carla auto poolt soovitatavat diisli lisandit,mehed ei valeta,see teeb imet,ausõna,minu 530d ja patrol tiksuvad peale selle kraami manustamist,nagu antsu viiulid:)
Vasta