e34 mikrolülitid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
neo-cortex
Huviline
Postitusi: 1604
Liitunud: 23.12.2007 00:03 23
Asukoht: Tartumaa, Põltsamaa

e34 mikrolülitid

Postitus Postitas neo-cortex »

Tere!

Teen teema, lootes, et sellist siin pole...

Masinaks on e34 540 1994. a
Lugu nimelt selline: masin käis keevituses ja tagasi tulles ei lukusta (järjekordselt !!!) enam uksi. Kunagi UMis sai kuuldud, et ustel mikrolülitid streigivad. Selline viga ka, et kuigi uksed on kińni, annab auto ikka märku, et TÜR ÖFFNEN. Ukse vastuslülitite viga see igatahes pole. Masinal ka võtme külge integreeritud tehase alarm ja vastuvõtjaga peegel. Alarmipuldi nuppe vajutades klõpsub mingi relee kusagil istme all, aga uksed lukku ei lähe.

Seoses sellega uurikski - kui raskelt tuleb ukselink koos selle lukusüsteemiga küljest ära ?
Tahaks veel teada, mida täpselt pean ma vahetama, et asi jälle töötaks ?

Loodan, et keegi ei pahanda, kui kusagil foorumisügavustes selline teema olemas, kuid mina seda ei leidnud.

Kui võimalik, siis kommenteerige palju, igasugused ettepanekud teretulnud.
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Re: e34 mikrolülitid

Postitus Postitas darklight »

see uks lahti märguanne oli enamusel e34st vaid juhiuksega ja seda ei võtnud ta mitte ukselingi vaid kerepoolse vastuse küljest kui ma ei eksi
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: e34 mikrolülitid

Postitus Postitas ooDDoo »

Variant võib ka selline olla et keevitades sulasid mingi ukse vastuse mikroliüliti juhtmed kokku ja näitab et kusagilt uks lahti
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Re: e34 mikrolülitid

Postitus Postitas nemps »

tavaliselt kulub lüliti naga plastikule lihtsalt soon sisse ja enam ei kipu lüliti korralikult lülitama, probleem seljuhul tuvastatav ka silmaga vaadates ja siis ega muud kui uut lülitit otsima.
BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
nocarsystem
Huviline
Postitusi: 149
Liitunud: 14.05.2011 00:02 36
Peamine sõiduk: Bmw 324 TEL
Asukoht: Jõgeva

Re: e34 mikrolülitid

Postitus Postitas nocarsystem »

Tuttav tunne. mulk ka kesklukk olemas, aga puldist läheb ainult juhiuks lukku :S
Vasta