Xenonid E39-le

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
motorexx
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 25.04.2010 22:29 15
Asukoht: Rakvere/Jõhvi

Xenonid E39-le

Postitus Postitas motorexx »

Sai endale mõnda aega tagasi ostetud 520i 1996a ja siis tekkis mõte, et paneks Xenonid päevasõidutuledesse, ma tean seda, et xenonidel peab olema automaatne tulede reguleerja, tulede pesurid ja teatud märgistusega reflektor, aga siis tuli meelde, et ühest autolehe numbrist lugesin, et aastast kas 2000 või midagi alles nõutakse seda automaatikat ja pesureid.

Küsimus oleks siis selles et kuidas on selle seadusandlusega sellisel juhul ja kas keegi on neid endale paigaldanud H7 pirnide asemele

Ette tänades Motorexx
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: Xenonid E39-le

Postitus Postitas enn1 »

Neid teemasid on siin juba kümneid :roll: . 1. ei ole olemas orig tuld, millel oleks xenon tähistus ja H7 pesa.
2. See teatud nõuetest vabastus ( autom. tulede regul. ja pesurid) kehtis minu teada kuni 1999a. valminud autodele ja eeldas tulede paigaldust juba tehasest (UM'ist väljastatud paber peab politsei jaoks autos valmis olema kogu aeg).
Kasutaja avatar
maarekl
Huviline
Postitusi: 1299
Liitunud: 18.08.2006 14:15 58
Asukoht: Voru

Re: Xenonid E39-le

Postitus Postitas maarekl »

ei usu, et politsei eriti kottima hakkab, e39 ikka väga paljudel(enamusel) xenonid ees, vaevalt et politsei viitsib igat autot eraldi vaadata, kas on orginaalid või mitte.ülevaatusega muidugi teine asi, aga selleks ajaks saab tavalised pirnid tagasi visata! endal ka plaanis panna, esialgu viskan stangesse ainult pesuri otsad, kui kuskilt hea hinnaga kogu süsteemi ei õnnestu saada!!!
Kasutaja avatar
soldier86
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 03.07.2009 16:20 17
Peamine sõiduk: BMW E34 525TDSA
Asukoht: Harjumaa

Re: Xenonid E39-le

Postitus Postitas soldier86 »

kottivad küll! mul piisas Kuresaares ära käia ja laks oli käes,kohe kordus ülevaatusele! aga mujal probleeme polnud! nii et kui xenonid tuledesse siis Saaremaale mitte mingil juhul!! :lol: :lol:
TURBO DIESEL ;)
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Xenonid E39-le

Postitus Postitas TarMoH »

soldier86 kirjutas:kottivad küll! mul piisas Kuresaares ära käia ja laks oli käes,kohe kordus ülevaatusele! aga mujal probleeme polnud! nii et kui xenonid tuledesse siis Saaremaale mitte mingil juhul!! :lol: :lol:
Tuledel olid DC tähised peal ja nad hakkasid kohe kordust tegema? Huvitav. Vast on sul ikka tavalistesse tuledesse xenonid topitud?
Kasutaja avatar
soldier86
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 03.07.2009 16:20 17
Peamine sõiduk: BMW E34 525TDSA
Asukoht: Harjumaa

Re: Xenonid E39-le

Postitus Postitas soldier86 »

olid küll tavalistes! :lol:
TURBO DIESEL ;)
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Xenonid E39-le

Postitus Postitas TarMoH »

soldier86 kirjutas:olid küll tavalistes! :lol:
siis ei imesta ;)
Kasutaja avatar
raxx
Huviline
Postitusi: 1660
Liitunud: 29.12.2005 16:37 45
Peamine sõiduk: BMW X5
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Xenonid E39-le

Postitus Postitas raxx »

enn1 kirjutas: ei ole olemas orig tuld, millel oleks xenon tähistus ja H7 pesa.
E39 facelift tulede puhul selline väide kindlasti paika ei pea.Mul hetkel müügiks kaks paari orig. fl-i hella tulesid millel H7 pirnid ja pesad(halogeenid),aga tule peal on ka dc tähised.
Kui ei usu siis tule läbi ja vaata oma silmaga ;)
BMW M3 Touring
Vasta