e34 520 110kw, 92 a

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
e39kristo
Huviline
Postitusi: 88
Liitunud: 20.11.2010 09:02 18

e34 520 110kw, 92 a

Postitus Postitas e39kristo »

Tere

Ei leidnud kahjuks midagi asjakohast siit otsingust. kui on teema olemas analoogne, siis sorry :)

Ühesõnaga sõidan praegu isa autoga, mille andmed on teema pealkirjas.
2 asja siis, mis on veidi müstika, ehk mõni oskab seletada kust viga otsida. esiteks ei ole minekut millegipärast. 0-100ni läheb mingi 15-16 sekundit, mis on ebareaalne. tõmmet nagu yldse ei ole, äkki keegi teab milles asi võiks olla. ja teine mis minu jaoks veits müstiline tundub, on, et 100ga sõites 5nda käiguga on tuurid 4200 peal, kas see on reaalne ????????? ma tean, et mu enda autol on kuskil 2200 peal. 4200 on vähe utoopiline nagu. samas ma tean, et vanamehel on see algusest saati kui ta ostis selle mõni aastat tagasi ta selline olnud. muidu iseenesest korras auto, aga need 2 asja on vähe paigast ära mulle tundub :D

Palun valgustage mind väheke, kust alustada või mida teha :)
Tänud juba ette !
e39kristo
Huviline
Postitusi: 88
Liitunud: 20.11.2010 09:02 18

Re: e34 520 110kw, 92 a

Postitus Postitas e39kristo »

ok, selline asi selgus nüüd, et vana on spidokat vahetanud mitu korda, kas võib olla, et kui on automaadi(tal manuaal) oma siis võib tahokas valetada, või kui mingi teise mootori variandi oma ? sest pöörded tegelikult ei kostu et jube kõrgel oleks. aga jääb siis küsimus, et millest minekut ei ole ????
Kasutaja avatar
marco505
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 09.11.2004 20:11 51
Asukoht: harjumaa

Re: e34 520 110kw, 92 a

Postitus Postitas marco505 »

e39kristo kirjutas:ok, selline asi selgus nüüd, et vana on spidokat vahetanud mitu korda, kas võib olla, et kui on automaadi(tal manuaal) oma siis võib tahokas valetada, või kui mingi teise mootori variandi oma ? sest pöörded tegelikult ei kostu et jube kõrgel oleks. aga jääb siis küsimus, et millest minekut ei ole ????
see et minekut pole,sellel võib sada põhjust olla...algatuseks kohe võiksid rääkida kas autot hooldatud üldse on?kütuse ja õhu filter millal vahetatud jne?
et kui siit mingit abi loodad siis paluks võimalikult täpselt olukorda seletada ja võimalikult palju infot anda...kas mootor töötab ikka ühtlaselt,näiteks tühikäigul?ja koha peal seistes pöörded ikka lõppu lähevad kohe kui gaasi annad?(ses mõttes et siis poel uimane),kuidas kütusekulu on?
Pontiac Firebird TransAm 93a.Chevy Van G20 5,7 93a.Bmw e36 320 Coupe 93a.
Vasta