e39 sumin/värin esiosas.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Alen
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 13.05.2011 18:09 46
Asukoht: Väike-Maarja

e39 sumin/värin esiosas.

Postitus Postitas Alen »

Tervist, probleem hakkas pärast seda kui autol sai vahetatud kardaani rist ning pukk.
Kardaan vb natukene tsentrist väljas kuid häälte järgi ei tule see sumin/värin tagant poolt vaid esiosast.
Tunda hakkab andma kuskil 40-50, siis vaikne ning uuesti hakkab 85-120ga sõites.Korralikul teel sõites on vibra hästi tunda. Rooliotsad on minekul,vahetatud sai kõik neli rehvi sest olid seest poolt kulunud, esimesed vähem, tagumised kuni niitideni(rehvid tasakaalustatud).
Äkki kellelgi mingeid ideid?
e39 523i , BMW - Big Money Waste.
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: e39 sumin/värin esiosas.

Postitus Postitas Mart_L »

Mida siin veel heietada on, enne kui rooliotsad ja muud detailid korda tehtud on ja sillastendis käidud :?:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Kasutaja avatar
Alen
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 13.05.2011 18:09 46
Asukoht: Väike-Maarja

Re: e39 sumin/värin esiosas.

Postitus Postitas Alen »

Ma saan aru ja tean et risi vahetus pole just kõige kergem töö endal või siis mingil külasepal teha.
Aga kui nüüd korra uuesti lugeda mu esimest postitust siis seal selgelt öeldud et sumin/värin tuleb eest, väidad et see kardaanist ja kere kaudu annab edasi ette, mille **** pärast seda siis tagant kuulda ei ole, või mul mingi eriti väljalase ja kerge keskeltpooleks lõigatud ning silikooniga kokkupandud?
e39 523i , BMW - Big Money Waste.
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: e39 sumin/värin esiosas.

Postitus Postitas Randofer »

Oled sa täisesti kindel, et viga kardaanis pole?? Kui sa ainult seda vahetasid ja siis hakkas vibrama ei otsiks viga kaugelt. Erinevad vibratsioonid kanduvad mööda kere vahepeal väga veidralt.
Edu
Rando
When it doesn´t blow it sucks
Vasta