e39 mootoris õlileke võimatu koha peal

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
meelikas
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 08.05.2011 20:37 09

e39 mootoris õlileke võimatu koha peal

Postitus Postitas meelikas »

tervist! mure sis selline et bmw 523i 96a r6 125kw mootoris õlileke siis kui sõidan- ja õli lekib leegitoru tihendi vahelt! muid probleeme nagu autol polegi! just sai karterituulutus korda tehtud ja selles viga ei olnud! ära vahetatud klapikambrikaanetihend! auto ei suitse peaaegu üldse peale karterituulutuse remonti. kui kaua seisnud on sis käima pannes kaa suitsupahvakat välja ei viska! õli sööb päris palju- 250 km peale võttis pea pool liitrit!(see peale karterituulutuse remonti ja õlivahetust). ennem võttis nati rohkem! sealt leegitoru vahelt õli siis ei tule kui auto kohapeal töötab ja selline asi kaa veel et salongipoolsemast leegitoru tihendi vahelt tuleb ainult seda õli! Keegi targem oskab äkki aidata! ise plaanin millalgi peale jõule mootori täisdiagnostikasse minna et seal uurida puurida seda värki!
Seisame võidu!
meelikas
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 08.05.2011 20:37 09

Re: e39 mootoris õlileke võimatu koha peal

Postitus Postitas meelikas »

endal samas kerge mõte selline et äkki on kunagi üritatud leegitoru maha võtta ja sis mõni polt puruks keeratud ja sis väljapuurimise käigus mootorisse puuritud! kas see oleks võimalik et siis hakkaks leegitoru poldi alt õli tulema? ja et sis infoks veel niipalju et salongipoolne leegitoru ja alumine polt on see mille otsas tilk(seal all rivis u4 polti ja see mille otsas tilk see 2 või 3).
Seisame võidu!
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1742
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: e39 mootoris õlileke võimatu koha peal

Postitus Postitas Mart_L »

Kui sul nii suur õlikulu ja väljalaskesse taob, siis mina kahtlustaks klapisääretihendit (sealt peaks siis lausa tükk juba väljas olema) :idea:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
meelikas
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 08.05.2011 20:37 09

Re: e39 mootoris õlileke võimatu koha peal

Postitus Postitas meelikas »

Mart_L kirjutas:Kui sul nii suur õlikulu ja väljalaskesse taob, siis mina kahtlustaks klapisääretihendit (sealt peaks siis lausa tükk juba väljas olema) :idea:

hmm aga klapisääre tihedite puhul ju peaks peale pikemat seismist suitsupahvaka välja viskama kui käivitad???? aga ma olen proovinud seda ja pole pea üldse suitsu! aga nuh sain neljapäevaks diagnossi aja ja sis kontrollib järgi klapisääre tihendid ja ka kõik võimalikud muud versioonid! nii palju kui neid tekkinud on( aga pms aint klapisääretihendid ja sis auk mootorisse puuritud).
Seisame võidu!
meelikas
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 08.05.2011 20:37 09

Re: e39 mootoris õlileke võimatu koha peal

Postitus Postitas meelikas »

hmm tundub et kellelgi pole sama probleemi olnud! see annab kerge lootuse et ei ole mingi mootori viga vaid eelmise kasutaja poolt liiga kaugele puuritud väljalaske kollektori poldiauk!
Seisame võidu!
Vasta