e 39 elektri systeemi rike?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tann7
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 30.08.2011 21:10 17

e 39 elektri systeemi rike?

Postitus Postitas tann7 »

Tere! Esiteks auto on 2002 530d touring 142 kw.
Probleem; kui käivitan auto siis enamus kordadest juhtub selline asi , et salongi valgustus jääb põlema,roolivõim ei tule taha, raadio ei lähe käima, vahest jääb armatuuris põlema mingi kollane tuli millel hyyumärk sees. Seda ei juhtu igakord , aga nagu mainisin enamus kordadest.
Ja mis minu jaoks asja koomiliseks teeb , siis kui ma avan päikese sirmi ja panen selle tule seal sees põlema, kõik vead kaovad nagu võluväel :D
Käisin tartus Dias ja sealt arvasid et äkki webasto pistik lyhises. Nooh yhendasid lahti ja kustutasid kõik vead ära . käisin siis automaadi juures raha järgi et arvet maksta ja sama asi kordus. siis arvati et äkki on syyteluku põhi ära. kysisin hinda ja nad pakkusid ca 100 eurot. ma kohe ei hakanud seda ette võtma kuna auto mul ju liigub ja ka kõik lisad toimivad ,muidugi peale seda protseduuri :lol:
Kysimus siis oleks kas keegi teab niimoodi kirjelduse peale vastata mis mu autol viga on :roll: , või peaksin katse eksitus meetodil siis sadade erode kaupa raha välja käima :?:
ette tänades vastuste eest Tann!
Kasutaja avatar
Alen
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 13.05.2011 18:09 46
Asukoht: Väike-Maarja

Re: e 39 elektri systeemi rike?

Postitus Postitas Alen »

süüteluku põhi :) et mitte kohe tormata uut ostma siis kisu lahti, puhasta kontaktid ära ja proovi uuesti.
foorumis selliseid teemasi hulgi.
e39 523i , BMW - Big Money Waste.
Kasutaja avatar
marco505
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 09.11.2004 20:11 51
Asukoht: harjumaa

Re: e 39 elektri systeemi rike?

Postitus Postitas marco505 »

tann7 kirjutas:Tere! Esiteks auto on 2002 530d touring 142 kw.
Probleem; kui käivitan auto siis enamus kordadest juhtub selline asi , et salongi valgustus jääb põlema,roolivõim ei tule taha, raadio ei lähe käima, vahest jääb armatuuris põlema mingi kollane tuli millel hyyumärk sees. Seda ei juhtu igakord , aga nagu mainisin enamus kordadest.
Ja mis minu jaoks asja koomiliseks teeb , siis kui ma avan päikese sirmi ja panen selle tule seal sees põlema, kõik vead kaovad nagu võluväel :D
Käisin tartus Dias ja sealt arvasid et äkki webasto pistik lyhises. Nooh yhendasid lahti ja kustutasid kõik vead ära . käisin siis automaadi juures raha järgi et arvet maksta ja sama asi kordus. siis arvati et äkki on syyteluku põhi ära. kysisin hinda ja nad pakkusid ca 100 eurot. ma kohe ei hakanud seda ette võtma kuna auto mul ju liigub ja ka kõik lisad toimivad ,muidugi peale seda protseduuri :lol:
Kysimus siis oleks kas keegi teab niimoodi kirjelduse peale vastata mis mu autol viga on :roll: , või peaksin katse eksitus meetodil siis sadade erode kaupa raha välja käima :?:
ette tänades vastuste eest Tann!
wdsist vaatama,ehk need kuidagi seotud ja tõesti isegi mingi juhe võib lihtsalt kuskil katki olla ja need asjad ei saa voolu peale..kui aga selle tule seal põlema paned siis asjad saavad selle kaudu mingit voolu ja asi toimib jälle...vaata vb need asjad ühe kaitsme all vms(seda siis selleks et mitte nüüd see kaitse võiks läbi olla,vaid nii tuvastad kas need asjad saavad ühest punktist voolu või mitte.)
Pontiac Firebird TransAm 93a.Chevy Van G20 5,7 93a.Bmw e36 320 Coupe 93a.
Vasta