E39 touring tagaluugi ja raadio elektri jama

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Noosik
Huviline
Postitusi: 396
Liitunud: 06.06.2011 02:02 52
Peamine sõiduk: CLS55 AMG W219 & 730 E65
Asukoht: Valgamaa

E39 touring tagaluugi ja raadio elektri jama

Postitus Postitas Noosik »

Tere
Nimelt elektri jama vaevab mu autot ja juba ka ennast ajab parajalt närvi.
sai tehtud uueks tagumised nr tuled, võetud vool otse kollasest väikesest pistikust mis läheb tagaluugi avamise lülitile ja ja vanade nr tulede juhtmetesse. ( sealt juhtmed veetud nr tule klaaside peale ja pirnid otsa tinutatud. ) Selle protsessi käigus läks korra läbi kaitse nr 43 [= 5A, (Telephone), (On-board monitor), Radio, (Rear Washer) (Rear washer pump) ] asendasin kaitsme ja kõik töötas edasi, just nimelt raadio kuna tagumine kojamees pesur ei töötand ka enne seda juba, kui paari päeva pärast läks sama kaitse uuesti läbi ja nüüd loobib selle kohe läbi nagu sinna uus kaitse panna. Ka taga luugi sees olevad juhtmeid olen käisin üle ning neid lühises kuskil küll ei näe olevat, ka luugist kersse minevad juhtmed on keegi juba vahetatud enne mind ning need terved. Samas loobib kaktki ka tagmises kaitsmeplokis ülevalt lugedes 8 kaitsme mis peaks olema nr 53 = 7.5A, Central locking system (samas selle kõrval on kaitsmed sees mõlemad mis peaks olema tühjad nt 54 = 25A, (empty) M5 Fuel pump ) ning kesklukk puldist ei tööta ja tagaluuk Samuti ei avane lülitist, ei salongist lõpuni ega ka luugi lülitist, aga kekslukk võtmest keerates töötab.


Loodan, et oli enamvähem arusaadav tekst. Igatahes kes teab täpsemalt sellest tagaluugi elektrist võiks anda nõu, kas siiski viga ikkagi seal luugi juhtmetes pigem või äkki mingi tüüpviga kuskil mujal võib sellist jama põhjustada.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: E39 touring tagaluugi ja raadio elektri jama

Postitus Postitas patrik »

Variant nr 1
Paned kaitsme asemele naela ja vaatad kus suitsu tuleb. Sealt pärast parandad

Variant 2
Pöördud spetsialisti poole kes maks paari tunniga vea avastab
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Noosik
Huviline
Postitusi: 396
Liitunud: 06.06.2011 02:02 52
Peamine sõiduk: CLS55 AMG W219 & 730 E65
Asukoht: Valgamaa

Re: E39 touring tagaluugi ja raadio elektri jama

Postitus Postitas Noosik »

Oskab keegi tartus soovitada kes oleks E39 luugi elektriga sinapeal?
tallinnas vist nagu aru olen saanud kasutaja patrik ise oskaks aidata ??
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 touring tagaluugi ja raadio elektri jama

Postitus Postitas enn1 »

Tartus soovitaks http://www.dialab.ee
Kasutaja avatar
Noosik
Huviline
Postitusi: 396
Liitunud: 06.06.2011 02:02 52
Peamine sõiduk: CLS55 AMG W219 & 730 E65
Asukoht: Valgamaa

Re: E39 touring tagaluugi ja raadio elektri jama

Postitus Postitas Noosik »

on veel soovitusi kellelgi ?
kirjutasin neile oma murest aga vastust ei ole tulnd eks kui eesti jõuan käin kohapeal ka ära aga eks ikka parem kui variante mitu.
Võib pakkuda ka oskajaid viljandust ja valgast, ning 05.04 olen ka tallinnas autoga. kui seal on inimesi kes oskaks ja sooviks aidata kokkuleppelise tasu eest muidugi :)
Vasta