Plokikaane tihendi vahetuseks kulub 2 päeva teenenduses?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
viljo1987
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 07.02.2011 18:12 24

Plokikaane tihendi vahetuseks kulub 2 päeva teenenduses?

Postitus Postitas viljo1987 »

Tere, autol on plokikaane tihend läbi 523i e39 97a. Lasin hinnapakkumise teha Siller autos. Töö oleks kindlasti korralik ja kvaliteetne. Tööraha pluss tihendid ja lihvimine löheks kokku 15 protsendise allahindlusega peaaegu 600 eurot.(hinna sisse ei kuulu klapisääre tihendite vahetus ega kolvirõngad) Aega pidi selle meeletu töö teostamiseks kuluma 1,5 - 2 päeva 30EUR /h. Ma pole ise küll eriline remondimees aga arvan et ma suudaksin selle sama töö ka päevaga ära teha. Olen enne vahetanud küll mootorit ja sidurit paar korda.. aga ei pea ennast selle töö jaoks pädevakls ja pealegi pole mul ühtegi võtit, nii et ise ma seda vahetama ei hakka. Aga sinna viia tundub ka kuidagi kirves.. eriti kui rah anapib. Kuidas mujal hinnad on.. kas keegi oleks nõus tegema viljandis mõistliku hinna eest.???? 56744951
minubemm
Huviline
Postitusi: 326
Liitunud: 06.03.2010 09:28 31
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: tartu

Re: Plokikaane tihendi vahetuseks kulub 2 päeva teenenduses?

Postitus Postitas minubemm »

osta 30 eurine võtmekopl., kaan maha ,lase lihvida ja uuesti kaan peale :lol:
Ilmselt pole seal kandis väga palju firmasid kes lihvivad plokikaasi ja ka Silber auto ostab sisse teenuse sellest ka ajakulu ,ja teenindustes niikuinii standard aeg mingiteks töödeks et siis vali kas teed ise v lased teha :lol:
TEL 53700591
Kasutaja avatar
Aular
Huviline
Postitusi: 291
Liitunud: 11.07.2010 23:53 05

Re: Plokikaane tihendi vahetuseks kulub 2 päeva teenenduses?

Postitus Postitas Aular »

Sa said isegi mõistliku pakkumise Silberist , ma küsisin hinnapakkumist ja sain ligikaudu 720eurise pakkumise :D
Mul oleks vaja sama töö teostada , tihend vahetada , lihvida ja kokku tagasi , vb on keegi foorumist huvitatud minu ja Viljo autot remontima?
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: Plokikaane tihendi vahetuseks kulub 2 päeva teenenduses?

Postitus Postitas Mürka »

Ärge ajage segamini. Silber Auto ja Siller auto on 2 täiesti erinevat ja omavahel mitteseotud ettevõtet.

Lisaks veel, et Siller Autol on Viljandis kõikvõimalikud pingid ja seadmed olemas seega neil pole vajadust ühtegi metallitööteenust sisse osta.
minubemm
Huviline
Postitusi: 326
Liitunud: 06.03.2010 09:28 31
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: tartu

Re: Plokikaane tihendi vahetuseks kulub 2 päeva teenenduses?

Postitus Postitas minubemm »

Mürka kirjutas:Ärge ajage segamini. Silber Auto ja Siller auto on 2 täiesti erinevat ja omavahel mitteseotud ettevõtet.

Lisaks veel, et Siller Autol on Viljandis kõikvõimalikud pingid ja seadmed olemas seega neil pole vajadust ühtegi metallitööteenust sisse osta.

my bad :roll:
TEL 53700591
Vasta