E34 TDSA huvitav mod

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
RakvereRuss
Huviline
Postitusi: 230
Liitunud: 18.12.2010 11:24 03
Asukoht: Rakvere

E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas RakvereRuss »

" onclick="window.open(this.href);return false;

Millega on tegu, kahjuks ma ei valda seda keelt. Huvitav on teada millest jutt, kuidas toimib ja ehk kuidas paigaldada.
Kasutaja avatar
Kert_K
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 30.11.2011 19:12 02

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas Kert_K »

Põhimõtteliselt petetakse takistiga aju ära, et see rohkem kütet peale hakkaks andma. Inglise keelt valdad, siis saat siit põhimõttest lugeda: http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=257122" onclick="window.open(this.href);return false;
Paigaldusest sain niipalju aru, et takisti(täpsemalt muuttakisti) paigaldatakse pumba mingisuguste juhtmete vahele ning siis saab ise kruttida, palju kütet peale läheb. Kuidas ning milliste juhtmete vahele see pannakse, ei oska öelda. Seda tahaks isegi teada.
EDIT: Siin lähemalt juttu, kuid ise ei saa ikka asjale konkreetselt pihta. Keegi aru saab mismoodi käib, võib mulle ka julgelt PS-i kirjutada :)
http://www.trampdrift.co.uk/Forum/TD/sh ... php?t=1739" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
RakvereRuss
Huviline
Postitusi: 230
Liitunud: 18.12.2010 11:24 03
Asukoht: Rakvere

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas RakvereRuss »

Kert_K kirjutas:Põhimõtteliselt petetakse takistiga aju ära, et see rohkem kütet peale hakkaks andma. Inglise keelt valdad, siis saat siit põhimõttest lugeda: http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=257122" onclick="window.open(this.href);return false;
Paigaldusest sain niipalju aru, et takisti(täpsemalt muuttakisti) paigaldatakse pumba mingisuguste juhtmete vahele ning siis saab ise kruttida, palju kütet peale läheb. Kuidas ning milliste juhtmete vahele see pannakse, ei oska öelda. Seda tahaks isegi teada.
EDIT: Siin lähemalt juttu, kuid ise ei saa ikka asjale konkreetselt pihta. Keegi aru saab mismoodi käib, võib mulle ka julgelt PS-i kirjutada :)
http://www.trampdrift.co.uk/Forum/TD/sh ... php?t=1739" onclick="window.open(this.href);return false;
Selged pildid :D, eks ma uuri ja maini kui miskit huvitavat leidnud selle kohta :d
Kasutaja avatar
Kert_K
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 30.11.2011 19:12 02

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas Kert_K »

Täna sai esimesed katsetused tehtud, aga no ei saanud paika päris veel. Mingi kala on sees ikkagi. Eks kui homme tööle saan korralikult äkki, anna teada mismoodi täpsemalt käib.
Kasutaja avatar
BMW 520i
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 19.06.2009 23:59 30

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas BMW 520i »

Kas keegi on asja endal toimima saanud, kuidas on?
Z0ne
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 16.11.2012 21:27 01
Peamine sõiduk: E46 "M3D"
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas Z0ne »

BMW 520i kirjutas:Kas keegi on asja endal toimima saanud, kuidas on?
Minu masinal peal, toimetab täitsa ilusti. Sisse lülitad siis sõidad otse kui teise autoga. :D Kui nüüd mälu ei peta siis pumba 2'se ja 3'nda pini vahele käivad juhtmed, otsa potentsiomeeter, soovi korral ka lüliti kust saad siis evrymodi sisse-välja lülitada. Sedasi tehes lollitad aju arvama et ta pihustab vähem kütust peale kui reaalselt, tänu sellele hakkab ta kompenseerima rohkema kütusega.
Vaata ainult et liiale ei lähe ja mootorit ega automaati(manul sidurit) laiali ei lase sellega, annab ikka mõnusalt jõudu juurde.

https://www.youtube.com/watch?v=S37QxjwOPBA Siin natuke mängin evrymodiga ja üritan maksimaalset kätte saada, lõpus üritab uhada juba niivõrd palju diislit peale et tekib fuel-cut.
Kasutaja avatar
BMW 520i
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 19.06.2009 23:59 30

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas BMW 520i »

minu omal on väidetavalt chipp vahel ja kohapela põhja vajutades on piirajas nagu bensukas (aga mitte koguaeg), kas see ongi fuelcut?
liikumise kohapealt võiks olla natuke parem, samasugune manuaal läheb vaikselt eest ära :cry:
kas ühendasid endal pumba juurde või otse aju külge reostaadi?
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas h.m.m »

See pole ajutine lahendus, mingit fuelcuti sul ei teki. Automaatkastiga isendit sa ei saagi korralikult liikuma ja kui saad siis varsti annab kast otsad.

Soovid masinat paremini liikuma saada ? Algatuseks pese terve sisselase (ic väljast kah) ära ja vaata üldse mis seisukorras see turbo sul seal on. Siis veendu, et kuskil rõhulekkeid pole, samuti egr võta vahelt ära, kontrolli map anduri vaakumit, turbo tõsta 1.3bari peale puhuma, siis lõika katt alt ära ja koputa pumpa vähe peale, et pritsekogus oleks suurem (kulu eriti ei tõuse, võib isegi langeda). Ja viska see evry mod sealt vahelt minema.. Vaata, et pihustid ei lekiks ja võid need vabalt stendi ka viia... :)
Kasutaja avatar
BMW 520i
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 19.06.2009 23:59 30

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas BMW 520i »

h.m.m kirjutas:See pole ajutine lahendus, mingit fuelcuti sul ei teki. Automaatkastiga isendit sa ei saagi korralikult liikuma ja kui saad siis varsti annab kast otsad.

Soovid masinat paremini liikuma saada ? Algatuseks pese terve sisselase (ic väljast kah) ära ja vaata üldse mis seisukorras see turbo sul seal on. Siis veendu, et kuskil rõhulekkeid pole, samuti egr võta vahelt ära, kontrolli map anduri vaakumit, turbo tõsta 1.3bari peale puhuma, siis lõika katt alt ära ja koputa pumpa vähe peale, et pritsekogus oleks suurem (kulu eriti ei tõuse, võib isegi langeda). Ja viska see evry mod sealt vahelt minema.. Vaata, et pihustid ei lekiks ja võid need vabalt stendi ka viia... :)

Vaata videot, selle mootori jõudu kannatab see kast kindlasti kuna sama kast ka suuremal mootoril all.
sisselase puhas, cooler puhas, egr-i pole olnudki sama ka kati kohta, pihustid korras (testrem), pump tundub ka et on natuke juba katsutud,evry mod- i ei ole veel vahel aga siiski plaan panna :o
Kasutaja avatar
BMW 520i
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 19.06.2009 23:59 30

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas BMW 520i »

Kuno_T kirjutas:BMW520i- Normaalne inimene ei vajuta seistes põhja või väljendasid ennast veidi valesti.

h.m.m.- EGR ei mängi täisgaasiga rolli, st selle eemaldamisel puudub mõte, pumba pealekopsimine paneb kütusekulu näidiku valetama ja mootori tühikäigul ebaühtlaselt tööle, kati eemaldamine on auto retsimine. Kui turbo rõhku liigselt tõsta, lülitab mootori limp-mode'i.

Takistiga pumpa petta on suht hea mõte (ka sellega hakkab kütusekulunäidik valetama, kuid ajutiselt), kuid parem on arvutiga programselt max etteannet tõsta. Siis jäävad kõik valetamised ja lõhkumised ära.
normaalne vb tõesti mitte, aga mul teeb sama moodi nagu selles videos: " onclick="window.open(this.href);return false;
mul väisetavalt on chip paigaldatud ja peale seda ka pump vahetatud, ehk tuleks chipile uued andmed sisse sööta?
Kasutaja avatar
BMW 520i
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 19.06.2009 23:59 30

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas BMW 520i »

Kuno_T kirjutas:Kui su "chip" on samas ahelas, nagu teemas jutt, siis see sisaldab mida, :cool: :?:
ei tea mis ahelas ja kus see chip on, eelmine omanik ütles et lasi viimsis paigaldada, kuskil midagi ripakil ei ole seega kas on uus soft või kivi?
Z0ne
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 16.11.2012 21:27 01
Peamine sõiduk: E46 "M3D"
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas Z0ne »

BMW 520i kirjutas:minu omal on väidetavalt chipp vahel ja kohapela põhja vajutades on piirajas nagu bensukas (aga mitte koguaeg), kas see ongi fuelcut?
liikumise kohapealt võiks olla natuke parem, samasugune manuaal läheb vaikselt eest ära :cry:
kas ühendasid endal pumba juurde või otse aju külge reostaadi?
Otse aju külge.
Fuel-cut TDS'il tähendab täielikku kütuse ära lõikamist, sama hea kui gaas põhjas süüde välja keerata.
Sisselaskes EGR klapi asemele soovitaks panna sobiva tüki toru, EGR klapp ise on üks paras bottleneck sisselaske süsteemi torustikus.
Manuaal lähebki eest ära, kuna jõukaod väiksemad.
Kel huvi, saab minu autol evrymodiga mängida/proovida.
Kasutaja avatar
BMW 520i
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 19.06.2009 23:59 30

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas BMW 520i »

mul ilma egr-ita sisselase,
kus sinu auto liigub?
Z0ne
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 16.11.2012 21:27 01
Peamine sõiduk: E46 "M3D"
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E34 TDSA huvitav mod

Postitus Postitas Z0ne »

BMW 520i kirjutas:mul ilma egr-ita sisselase,
kus sinu auto liigub?
Lasnamäe vahel enamasti, nüüdsest sõbral ka TDS millel samuti evrymod peal.
Helista kunagi kui tahad proovida, numbri leiad profiili alt. :D
Vasta