BMW 525 tds automaat küsimus?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sirmartin
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 07.09.2005 22:03 31

BMW 525 tds automaat küsimus?

Postitus Postitas sirmartin »

Küsimus siis selline, et iseeneset automaatkast toimib, kuid vahetades esimeselt teisele teeb mõnikord äkilisema jõnksu sisse. Teiste käikude vahetusele probleeme ei ole. Ja jõnksu kipub just siis sisse tegema, kui tõsta kiirust väga aeglaselt, kui aga vajutada pöörded üles, siis vahetab täitsa vagaselt ja sujuvalt. On võimalik, et tegemist mõne puksiga??? Või veel parem ehk leidub siin mõni Tartu inimene, kes ise võiks selle üle vaadata. Samuti paluks infot heada automaatkastide tegijate kohta Tartus! Ette tänades!!!
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Millal sa õli vahetasid?
Uus õli sisse, teeb käiguvahetuse ühtlasemaks. Endal tunnen küll seda effekti.
Sul võib olla teise käigu sidur õhtal. Automaat on keeruline kast. Vigasid võib olla ka teisi.
Taivo
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 05.01.2005 19:54 42

Postitus Postitas Taivo »

mul sama auto ja samad tunnused käigukastil. Hakkas seda tegema talvel kõva pakasega ja teeb siiani. esimeselt käigult teisele lülitades kostub kastist veel mingisugust vilinat. Ei usu et siin õlivahetus aitab kuna mul on õli enne selle vea tekkimist vahetatud. Siin ühes teemas oli juttu mingisugusest klapist mis pidi sellist jama põhjustama aga uurisin skeemi ja mina oma auto kastilt sellist klappi ei märganud. see muidugi ei tähenda et seda ei ole, lihtalt võibolla teise koha peal kui siin teemas : http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... tomaatkast
Vasta