E34 automaat 2,5 ja 3,5 käigukasti padjad samad?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

E34 automaat 2,5 ja 3,5 käigukasti padjad samad?

Postitus Postitas siim_s »

Enda 2,5sele automaadile on vaja uued padjad panna.
Aaves öeldi et 3,5se ja 2,5se käikari padjad paistavad samad.
Saada on 3,5se omad.
Kuna tegu oli piltide võrdlusega siis järsku keegi oskab öelda kas asi päriselt ka nii on?
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Ootan kommentaare.
Asjaga on kiire.
rajko
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 29.05.2003 18:39 12

Postitus Postitas rajko »

realoem kataloogi järgi, on m20 ja m30 mootoriga automaatide padjad sarnase kujuga küll, aga koodi annab erineva. m50 mootoriga automaadi kinnitus on hoopis erinev eelnevatest. seda kõike kataloogi piltide järgi vaadates, ükski kood omavahel ei kattu.
aga kui aaves on kohapeal olemas 3.5 omad, siis võta padi küljest ja aavesse, juhul kui on võimalik nii joosta, siis on asi kindel kas on sama või mitte. Kui on samad siis ehk see koodi erinevus tähendab et üks padi on jäigem kui teine :?:
Viimati muutis rajko, 08.09.2005 11:36 47, muudetud 1 kord kokku.
sirmartin
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 07.09.2005 22:03 31

Postitus Postitas sirmartin »

Mis põhjusel sa üldse neid patju vahetad. Nimelt mul endal siin teema üleval, kuna just esimeselt teisele vahetadas käib jõnks läbi.
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

sirmartin kirjutas:Mis põhjusel sa üldse neid patju vahetad. Nimelt mul endal siin teema üleval, kuna just esimeselt teisele vahetadas käib jõnks läbi.
Õlivahetusel Valdeku juures tuli nii mõnigi viga lagedale. Üks padi täiesti ribadeks ja teine hakkab minema.
Enne ise sõidu ajal aru ei saanud. Olen all ka palju kordi käinud aga ilmselt mu võhiku silm viga ei märganud.

Käisin täna Aaves. Sain 525 tds-i padjad. Sellel on sama kast. Usun et sobib. Homme proovin järgi.
Vasta