K: Vesi põrandal (e39 touring)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
matadoooor1
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 23.09.2011 15:35 19

K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas matadoooor1 »

Masinaks mu naisel e39 530d Touring 2002 a.
Üks päev avastasin, et auto tagaistujate jalgade juurest täitsa ujub.
Mis seal ikka, äkki naine unustas luugi lahti vms ja kuivatasin korralikult ära, kulus mitu päeva aega selleks.
Nüüd auto seisis 3 päeva, kõvasti sadas vihma jne ja jälle ujub kõik tagaistujate jalgade juurest (mõlemalt poolt). Täitsa lirtsub kohe. Järelikult allpool mingeid auke ei ole, kuna seisval autol ju alt vesi üles ei tule.
Aga ei leia kohta, et kust see tulnud on?
Mingeid ideid?
Katuseluuk ka kinni kogu aeg olnud.

Tänud
Jürka
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas enn1 »

Vaata üle tagauste polstrite all olevad mürasummutusmatid, kui nende aluimised servad kusagilt ukse küljest mastiksist lahti, (tavaliselt peale klaaside toonimist) siis on vihmavesi kohe autos.
matadoooor1
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 23.09.2011 15:35 19

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas matadoooor1 »

aitäh vastamast.

ja kui lahti on, siis panen näiteks veekindla silikooniga lihtsalt kinni?
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas enn1 »

silikoon sobib kinnitamiseks küll :)
Kasutaja avatar
Alen
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 13.05.2011 18:09 46
Asukoht: Väike-Maarja

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas Alen »

ei sealt uksepolstri vahelt tule midagi, mul ka need kohati lahtised. sinu probleem on katuseluugiga, äravool on umbes, foorumis sellest palju juttu olnud.
e39 523i , BMW - Big Money Waste.
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas enn1 »

Alen kirjutas:ei sealt uksepolstri vahelt tule midagi, mul ka need kohati lahtised. sinu probleem on katuseluugiga, äravool on umbes, foorumis sellest palju juttu olnud.
Väga eduliselt tuleb, enda auto peal praktikas nähtud ;). Katuseluuk on ka võimalus, aga see peaks põranda esiistmete kohalt märjaks tegema :roll:
Kasutaja avatar
Tanel444
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 19.05.2012 11:14 02
Peamine sõiduk: Bmw 530d

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas Tanel444 »

Mul täpselt sama teema aga ainult juhi istme tagant märg. kaldun arvama et pòhjaalune kork kergelt avatud ja viskab vett sealt sisse kas selline variant oleks vòimalik ? Kuna katuseluuki pole ja ukse polstrid ka korralikud klaasid toonimatta.
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas testivoitja »

Alen kirjutas:ei sealt uksepolstri vahelt tule midagi, mul ka need kohati lahtised. sinu probleem on katuseluugiga, äravool on umbes, foorumis sellest palju juttu olnud.
Tuleb, nii et kohiseb :D Omal kogemus olemas, mõlemalt poolt tuli salongi vett peale pesu. Peale nende mattide korralikku tagasi liimimist on põran kuiv. Aga katuseluugi äravoolusid saad testida. Lase luuk lahti ja vala igasse luugi nurka vähe vett ja siis jälgi põhjaalla kas jõuab vesi välja. Äravoolud jõuavad rataste lähedale.
marks
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 05.08.2008 20:01 22
Asukoht: rapla

Re: K: Vesi põrandal (e39 touring)

Postitus Postitas marks »

mul näiteks jooksis mööda kaabli auku sisse kõrvalistuja jalge juurest.vaata kapoti all paremal kus on releede kast kas seal ple vett.mul kogunes sinna kuna koridiiva juurest äravool oli konk.soppa täis ja sinna kogunes vesi ja sealt mööda kaabliauku joosksis salongi.äravool on logari taga
Vasta