E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
taurts89
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 08.07.2008 14:00 30
Asukoht: Raplamaa

E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas taurts89 »

Pilt

kuidas ma saaksin siis põhimõtteliselt konksu eemaldada,ostsin auto ja võtit polnud.Kas saaks välja puurides luku kätte ja kust ma saaks uue luku sinna asemele???
ette tänades taurts89
RAINER S
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 09.10.2011 20:57 54
Asukoht: Tapa

Re: E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas RAINER S »

Kui seda konksu pole pikka aega küljest ära võetud siis poleks sul isegi selle võtmega midagi teha ilmselt kuna see lukk seal nagunii ei liigu.
Mul oli konks pagasnikus kui auto ostsin ja 2 võtit ka veel pealekauba (konks oli sellise välimusega et kunagi pole kasutatud) aga lukku panna ei saa võti liigub küll pesas aga mitte niipalju kui vaja, et konksu lukku saaks.

Aga kui tahad eemaldada siis ega sul muud varianti vast pole jah kui lukk puruks keerata aga väga kahtlen kas sa sinna asemele uue luku saad, lihtsam on osta sama kinnitusega uus teisaldatava kinnitusega saba sinna millel lukk korras on ja võtmed olemas(odav lõbu see pole muidugi). Kunagi uurisin ühele autole seda saba ainult ja hind oli minu meelest ca 2000.- eeku, ma loobusin ja keevitasin vana konksu sinna sisse kinni hoopis (polnudki mul väga vaja, et ta ära ka käib).
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Re: E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas Tarmo_N »

see konks ei ole seal kinni kuna vötsin ise korduvalt selle konksu sealt ära.lukk on kah niiöelda avatud asendis.enne tagasipanemist määrisin ka selle korralikult ära.sa lihtsalt ei oska seda konksu ära vötta.seal asja juures väike nöks mida paljud ei tea ja kukuvad kohe löhkuma.ma ju utlesin sulle et kui midagi siis anna mulle teada ja juhendan kuidas ja mis.lisks veel see et suuremosa tehase poolt paigaldatud konksudest on u70% avatavad ka sama tuupi vötmega.ehk siis muugid kattuvad.
Kasutaja avatar
taurts89
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 08.07.2008 14:00 30
Asukoht: Raplamaa

Re: E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas taurts89 »

Tänud Tarmole asi lahenes(Y) :cool:
DocPhoenix
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 13.08.2012 07:00 28
Peamine sõiduk: bmw 525i

Re: E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas DocPhoenix »

Keegi oskab äkki aidata leida konksu tala e34-le?
sillufromIV
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 23.12.2010 19:55 57
Asukoht: Tallinn

Re: E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas sillufromIV »

Keegi pakub ehk võtmega konksu või konksu võtit, mida proovida saaksin?

Paigaldasin täna konksu e34-le. Kui aga on teisaldatav juba, siis võiks ära ka käia. Käepide, milles lukusüdamik on, loksub veidi, kui keerata püüan. Lukusilinder tundub ka korras oleval. Puhastasin täna carbcleaneriga kõik ja lasin WD-40-ga üle.

Ühtki silindriga sobivat võtit aga ei leidnud oma majapidamisest. Keegi siin arvas, et muukide variante pole palju nendes lukkudes. Loodan leida võtme.
Suzuki GSX 750 WR; Skoda Rapid Scout, Berlingo 2001, Vivaro 06, H1 06, Jimny 99 ja Samurai 02.
Kasutaja avatar
Tarmo_N
Huviline
Postitusi: 1257
Liitunud: 28.05.2006 15:55 53
Telefon: 51975325
Asukoht: heinola-viljandi.

Re: E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas Tarmo_N »

seda käepidet mille sees lukusüdamik tuleb nii-õelda välja tõmmata ja siis samal ajal konksu logistades keerata.seda küll ei mäleta kummale poole.
sillufromIV
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 23.12.2010 19:55 57
Asukoht: Tallinn

Re: E34 teisaldatav konks,võti kadunud mis teha????

Postitus Postitas sillufromIV »

Usun, et on lukus ikkagi. See, et loksub, on hea märk. Annab lootust, et asi pole kinnimädanenud.

Kes laenab oma teisaldatava konksu võtit Tallinnas?

Paigaldasin teisaldatava konksu. Võtit pole. Oma majapidamisest ei leidnud võtit, mis silindrisse läheks.

Laenaksin proovimiseks paari võtit. Või ostan ühe, millest muukimiseks vajalik riist teha.

Proovimiseks tulen võtmele järgi ja toon tunnikese pärast koos kokkuleppelise koguse õlledega tagasi :)

Kataloogi järgi sobivad võtmed e30/31/34/36 ja F10/11 mudelitelt.

Täiendan 08.06.14:
Loputasin lahkelt lukuõliga, koputasin ja logistasin. Eemaldasin luku vastast stopperrõnga. Käepidet tuleb välja tõmmata ja vastupäeva keerata ning hoida. Nii saab konksu alla tõmmates selle kätte.

Pilt Pilt Pilt
Suzuki GSX 750 WR; Skoda Rapid Scout, Berlingo 2001, Vivaro 06, H1 06, Jimny 99 ja Samurai 02.
Vasta