Värin tuli sisse :S

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ads285
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 02.07.2012 23:09 20
Peamine sõiduk: BMW E34 M57D30

Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas ads285 »

autoks 520I E34 92a Et lugu selline et mul on tagasilla põhipuksid läbi need suured et käiku vahetades kohalt minnes käib läbi kolks aeg nende vahetusteks on mul järgmine kuu ok aga värina juurde et täna sai sõbraga ja tema autoga käidud männikul nats hullamas liiva teedel ja karjaäärist ära sõites otsustasin ka külg ees minna asfaldil ja läksin siis märjalt kuivale ja peale seda tuli autosse värin üle 80kmh kuni 100kmh värin ei ole püsiv nagu jookseb läbi auto ja ei oskagi öelda täpselt kust tuleb roolis nagu esisilla värinat pole aga terve auto nagu väriseb kui värin läbi käib.. Siis sai ruttu mindud kanali peale oma silmaga vaatama et kas lõi midagi lahti või nii kõik nagu kinni kuskil loksu pole et kas see külg ees märialt kuivale lõi tõesti puskid nii halba seisu et nüüd värin ka sees :S ja ega mul tagasild alt ära ei jookse et kannatab järgmise kuuni välja ?
t6nu
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 05.12.2009 17:10 42

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas t6nu »

et kes seda niipoodi sul öelda oskab kas peab vastu või ei aga võibolla peab ja võibolla ei pea ja võibolla suur loks puksides murrab tagasilla tifri põhja küljest puhta maha ja siis on sul seda ka uut vaja minul igatahes kunagi niimoddi juhtus ja siis öeldi just et pukside viga oli etselline jama juhtus:S loodan et oli natuge abi
Kasutaja avatar
ads285
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 02.07.2012 23:09 20
Peamine sõiduk: BMW E34 M57D30

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas ads285 »

ega jah olen koguaeg edasi lükand seda ja nüüd tuli värin ka sisse et see on märk et peab kindlasti ära käima kiiremas korras loodan et see nädal saan käidud..
Kasutaja avatar
raxxx18
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 28.01.2012 22:39 31
Peamine sõiduk: Bmw e38 725TD
Asukoht: Tartu / Tallinn

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas raxxx18 »

ads285 kirjutas:ega jah olen koguaeg edasi lükand seda ja nüüd tuli värin ka sisse et see on märk et peab kindlasti ära käima kiiremas korras loodan et see nädal saan käidud..


Kuula vahepeal natukene targemaid inimesi ka, kes midagigi jagavad, mitte ei lahmi uupi :)
Asi poleks üldse nii kaugelgi :D


1 nv pidu ära jätnud ja plaks bemm korras old :D
Kasutaja avatar
ads285
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 02.07.2012 23:09 20
Peamine sõiduk: BMW E34 M57D30

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas ads285 »

raxxx18 kirjutas:
ads285 kirjutas:ega jah olen koguaeg edasi lükand seda ja nüüd tuli värin ka sisse et see on märk et peab kindlasti ära käima kiiremas korras loodan et see nädal saan käidud..


Kuula vahepeal natukene targemaid inimesi ka, kes midagigi jagavad, mitte ei lahmi uupi :)
Asi poleks üldse nii kaugelgi :D


1 nv pidu ära jätnud ja plaks bemm korras old :D
Rax Tsshh :D nujah see nv jään koduseks :D
Kasutaja avatar
ads285
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 02.07.2012 23:09 20
Peamine sõiduk: BMW E34 M57D30

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas ads285 »

ja nüüd mingilmoel seda enam pole vahel tuli hästi õrnalt hästi korraks
Kasutaja avatar
infected
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 20.10.2011 15:08 22
Asukoht: Loo Alevik

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas infected »

Endal oli ka kunagi sama probleem, soovitaks üle vaadata selle kummipuksi, mis kardaani ja kasti vahel on ja samuti ka kardaani vahepuki. Arvatavasti tuleb sul need lähiajal välja vahetada.
Kasutaja avatar
ads285
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 02.07.2012 23:09 20
Peamine sõiduk: BMW E34 M57D30

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas ads285 »

infected kirjutas:Endal oli ka kunagi sama probleem, soovitaks üle vaadata selle kummipuksi, mis kardaani ja kasti vahel on ja samuti ka kardaani vahepuki. Arvatavasti tuleb sul need lähiajal välja vahetada.
Einujah tean et tagasilla suured puksid läbi ja enne kui käis kolks aint paremalt läbi siis nüüd käib mõlemal pool et need tuleb ära vahetada kiiremas korras
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas fiziks »

värin tuli sellepärast sisse, et nii hirmus oli kruusalt asfaltile lennata. harjuta paar korda veel, siis kaob värin ära raudselt!


esisilla puksid on sul läbi.
Kasutaja avatar
raxxx18
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 28.01.2012 22:39 31
Peamine sõiduk: Bmw e38 725TD
Asukoht: Tartu / Tallinn

Re: Värin tuli sisse :S

Postitus Postitas raxxx18 »

ads285 kirjutas:Einujah tean et tagasilla suured puksid läbi ja enne kui käis kolks aint paremalt läbi siis nüüd käib mõlemal pool et need tuleb ära vahetada kiiremas korras

Aga tee siis seda juba :D
Vasta