E34 Tosool kaob iseenesest ?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Weix
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 29.05.2005 18:35 27
Asukoht: Tartumaa

E34 Tosool kaob iseenesest ?

Postitus Postitas Weix »

Asi niikaugel, et juba iga nädal tuleb juurde valada. Käisin ka kõik torud ja voolikud luubiga üle, aga mingit leket ei leidnud :shock: Aru ma ei mõista kuhu ta kaob? Oskab ehk keegi nõu anda kust viga võiks otsida.
KappOtt
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 11.08.2005 12:04 44
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas KappOtt »

Siis on see märk sellest,et lähiajal saad suurema summa plokikaane remondi peale panna. Kergemalt pääsed,kui asi piirdub vaid plokikaane tihendi vahetusega.
hanzvonkazak
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.06.2005 22:11 03
Peamine sõiduk: Nissan Leaf
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas hanzvonkazak »

st. tosool jookseb silindritesse ja sumpsist tuleb valget auru.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

vaheta paisupaagi kork uue vastu (just uue, mitte romula oma) või keera see õrnalt kinni
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Tere härrad bmw omanikud. Küsimus siis ka tosooli kadumise kohta. Olen paari nädala jooksul täheldanud oma bmw´l, et tosool kaob vaikselt paisupaagist. Visuaalsel vaatlusel ei ole survet paisupaagis ei tühikäigul ega ka pöördeid andes. Ei ole mullikesi ega ka vahtu. Õli valamise korgi all pole halli ollust, ja ka karteris on õli ilus tume ja õli tase ei tõuse, aga mitmel vaatlusel olen täheldanud, et vardal ei ole õli ühtlaselt vaid on nagu rasvaseid kohti sees ilma värvuseta. Tosooli lõhna on tunda selle kuramuse vidina juures mis asub kaitsmeploki kõrval ja millest käivad läbi salongiradika voolikud. Mis junn see üldse on ja mis on tema otstarve? Sõber kes auto müüs, väitis et tegi autol plokikaane lihvimise ja uus kaanetihend on ka pandud. Kaanes ei olnud pragusid olnud. Sumbutist ei tule valget auru mitte üks tõrts. Ootan asjalike vastuseid ja soovitusi. Auto siis 525tds aastast 94 lõpp. Tänades.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Vasta