E34 touring , Taga parktule pirni vahetus ?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ri5t0
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 07.12.2005 11:16 21

E34 touring , Taga parktule pirni vahetus ?

Postitus Postitas ri5t0 »

Et sai endale soetatud just Kena ilus korralik E34 touring ! Aga tagumine parktuli ei põle vasakpoolne ja tahaks teada kuidas sellel isendil pirni vahetatakse ? Ei saanud sotti seal ? Asjast :oops: :( Ja siis . et kas sellel touringul see tagaklaas käib ka eraldi üless voi kuidas. Mulle tundub, et käib aga ei oska teha ? Kuidas teha kui käib ? Tänud ette !
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Kõigepaealt õnne ilusa auto ostu puhul...
Aga...Klaas käib eraldi lahti jah, seda saab teha nii, et luugi alaservas, kus on nubrituled, seal on kaks klahvi, üks (keskel asuv) avab suure luugi ja teinel, siis parempoolne avab klaasi. Niipalju, kui mina tean, siis need lukud töötavad eraldi toite pealt ja juhtmed kipuvad katki minema, mul ei tööta nt suur luuk(kahjuks ei ole jõudnud siiamaale korda teha).
Oot, ms see teine küsimus oli...........aaa, tuled:D See minu mäletust mööda oli nii, et pead avama selle luugi, kus on tunkraud, nupp on klaasi ääres ülal servas, siis peaks pääsema sinna tule värgile ligi....ei mäleta täpselt, aga ei olnud midagi keerulist, nii, et jõudu lammutamisel ja loodan, et oli abi:)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kasutusjuhendit ei viitsi lahti teha? Seal on isegi pildid sees. Ja kui seda autoga kaasas polnud, siis peaks ka siit foorumist midagi leidma.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
ri5t0
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 07.12.2005 11:16 21

Postitus Postitas ri5t0 »

Ei olnud kahjuks kaasas seda Raamatut ja ei ole tihe foorumi külastaja aga jah abi oli väga. TÄNUD !
Kasutaja avatar
ziiga
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 23.10.2005 17:46 43

Postitus Postitas ziiga »

oll001 kirjutas: Niipalju, kui mina tean, siis need lukud töötavad eraldi toite pealt ja juhtmed kipuvad katki minema, mul ei tööta nt suur luuk(kahjuks ei ole jõudnud siiamaale korda teha)
mul ka suur luuk ei töötanud ja siis 1 päev mõtlesime sõbraga, et vaataks mis viga. lasime voolu luku mootorisse ja see töötas nii et viga pidi mujal olema. lõpuks tõmbasime selle juhtme puntra välja mis läheb (tagant poolt vaadatuna) vasakult luugi hinge juurde. enamus juhtmeid mis seal olid katki või kohe minemas(ime et põlema polnud midagi läinud).....parandasime juhtmed kõik ilusti ja kenasti ära ja voilaaa luuk avanes ilusti nupust
:P
Touring
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

ziiga kirjutas:
oll001 kirjutas: Niipalju, kui mina tean, siis need lukud töötavad eraldi toite pealt ja juhtmed kipuvad katki minema, mul ei tööta nt suur luuk(kahjuks ei ole jõudnud siiamaale korda teha)
mul ka suur luuk ei töötanud ja siis 1 päev mõtlesime sõbraga, et vaataks mis viga. lasime voolu luku mootorisse ja see töötas nii et viga pidi mujal olema. lõpuks tõmbasime selle juhtme puntra välja mis läheb (tagant poolt vaadatuna) vasakult luugi hinge juurde. enamus juhtmeid mis seal olid katki või kohe minemas(ime et põlema polnud midagi läinud).....parandasime juhtmed kõik ilusti ja kenasti ära ja voilaaa luuk avanes ilusti nupust
:P
JAh, sul õigus, olen selle kõik välja uurinud, aga näed valmis ei ole mesterdanud ja mul veel tagaklaasi soendus kah katki...oi, peab asja kätte võtma!!
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Jama on selle tagaluugiga koguaeg, mul aken avaneb siis, kui tahab (mingi juhtme kala), siis kui suur luuk avada, vahest ei sütti mitte salongi tuli vaid udutuled :roll: ja mu autol on ka kohe silmaga näha, et pooled juhtmed seal luugi hinge juures on väga kahtlased... peaks käsile võtma ükspäev ... oh neid lubadusi :D
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

JAh selle kättevõtmisega on nagu on, minu autol olid need juhtmed seal luugi juures(vasakul pool) juba Saksast tuues isoleeritud......aga jah see juhtme jamps võib kurjalt kätte maksta.
Vasta