teab keegi webasto tööpõhimõtet

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
bmw530td
Huviline
Postitusi: 203
Liitunud: 24.09.2005 18:42 11
Asukoht: tallinn
Kontakt:

teab keegi webasto tööpõhimõtet

Postitus Postitas bmw530td »

lugu lihtsalt selline et millal ta tööle hakkb millal ta lõpetab ja webasto mark oleks thermo tpo c/z . Ja see on sellisel autol nagu bmw 530td. ja muidugi kuidas ta siis töötab kui panna peale kellaaeg et sooja autosse saaks astuda. Kas sellel webastol on kuskil jahutus systeemis mingid klapid et olen kuuld sellist asja et webasto voib soojendada kas mootorit voi salongi või siis mõlemat korraga.
Mul webasto hakkab undama ja tõõle ilusti kuid ei mootoris sooja ega toas aga kytet läheb.
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

See peaks olema veesärki ühendatud väike mootor, mis kütab jahutusvedeliku miinimumi tasemele.
Täiesti keskasendisse see ei lähegi. Kui jahutusvedelik juba piisavalt leige, läheb auto juba päris kiirelt sojaks.
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
Kasutaja avatar
bmw530td
Huviline
Postitusi: 203
Liitunud: 24.09.2005 18:42 11
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas bmw530td »

siim_s kirjutas:See peaks olema veesärki ühendatud väike mootor, mis kütab jahutusvedeliku miinimumi tasemele.
Täiesti keskasendisse see ei lähegi. Kui jahutusvedelik juba piisavalt leige, läheb auto juba päris kiirelt sojaks.
kuid mul undab ka siis kui auto soe ja tambib 25 kraadi autosssse ja õues on ainult 10 kraadi kylma
priit0001
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 19.10.2005 16:57 18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Webasto

Postitus Postitas priit0001 »

Ehk on sellest lingist abi:

http://www.kgk.ee/est/tooted/Priit/Weba ... juhend.pdf

juhtumisi tegelen webastoga igapäevaselt :idea:
Kasutaja avatar
bmw530td
Huviline
Postitusi: 203
Liitunud: 24.09.2005 18:42 11
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Webasto

Postitus Postitas bmw530td »

priit0001 kirjutas:Ehk on sellest lingist abi:

http://www.kgk.ee/est/tooted/Priit/Weba ... juhend.pdf

juhtumisi tegelen webastoga igapäevaselt :idea:
aga voibolla autol mingi plokk
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8276
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

E39 diislil, kui on täis-seisuküte (siis mitte see sõiduküte), siis taimeri pealt lülitudes ei köeta mootorit, ainult salongi. Salongiventilaator ikka hakkab tööle, et seda sooja õhku laiali ka puhuda?
Pmst peaks kasutusjuhendis ikka kõik kirjas olema, kuidas seda kasutada?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
bmw530td
Huviline
Postitusi: 203
Liitunud: 24.09.2005 18:42 11
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas bmw530td »

priitv8 kirjutas:E39 diislil, kui on täis-seisuküte (siis mitte see sõiduküte), siis taimeri pealt lülitudes ei köeta mootorit, ainult salongi. Salongiventilaator ikka hakkab tööle, et seda sooja õhku laiali ka puhuda?
Pmst peaks kasutusjuhendis ikka kõik kirjas olema, kuidas seda kasutada?
mul on lastud se funktsioon telekale peale panna. Salongi vent hakkab tööle küll. Kuid ma ei tea miks soojaks ei lähe webasto hakkab ka tööle kuid töötab mõndaaega ja siis jääb seisma ja siis jälle hakkab tööle.
Kasutaja avatar
bmw530td
Huviline
Postitusi: 203
Liitunud: 24.09.2005 18:42 11
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas bmw530td »

nüüd olen palju targem minu autol ei saagi seda webastot autost juhtida kuna webasto peal on plaat mis eii sobi mu autoga kuna asellele plaadil ei ole sellist inffi et ta võiks ka toimida seisusoojendina. Ja selle plaadi vahetus maksaks 10kilo.

nüüd kysimus kas kuidagi muud moodi ei oleks webastot võimalik juhtida ilma plaadi vahetuseta?
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

http://foorum.bmw-club.ee/profile.php?m ... ile&u=1553

antud inimene peaks nendest asjadest hästi teadma
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Vasta