K:bmw e34tds

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ottotriin.
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 15.11.2013 19:26 37
Peamine sõiduk: Bmw 525tds

K:bmw e34tds

Postitus Postitas Ottotriin. »

Terv märkasin et turbo lõdvik immitseb ülevalt poolt. Kuidas leian probleemile lahenduse? lõdviku vahetus? või on ka muid variante?

Ja teine asi on nimelt se et mootor väriseb vabakäigul üsna tugevalt. ja köhib õrnalt. kas peaksin muretsema pihustite ja pumba pärast? Kas on mingisuguseid variante kuidas pumpa ise kontrollida?
või on asi mootoripatjades? Kas oleks mõistlik võtta ette turbo puhastus,katalüsaatori eemaldus ja chip?
Annab se toiming mu autole märgatavas koguses jõudu juurde?

Üks küsimus veel: On osaline teave et autole on pandud siis 105kw turbo kuid kas keegi oskab mulle öelda kuidas ma seda kiirelt kontrollida saan?

Enne tahaksin veenduda selles,et peale neid töid pump või siis mõni teine osa alla ei annaks.

Ettetänades.
Ottotriin.
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 15.11.2013 19:26 37
Peamine sõiduk: Bmw 525tds

Re: K:bmw e34tds

Postitus Postitas Ottotriin. »

Kas keegi tõesti ei oska aidata ?
Kasutaja avatar
jyrisoo
Huviline
Postitusi: 449
Liitunud: 15.05.2008 21:19 35
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0D
Telefon: 58007330
Asukoht: Tallinn - www.chip.ee
Kontakt:

Re: K:bmw e34tds

Postitus Postitas jyrisoo »

Kui lõdvik on katki, siis loomulikult tuleb see parandada. Iseasi kuidas seda teed. Õige oleks loomulikult uus osta. Chip annab märgatavalt jõudu juurde, katalüsaatori eemaldus teeb ka hingamise kergemaks. Turbo puhastus paneb ehk turbo jälle uueväärselt tööle, lisajõudu see loomulikult ei anna vaid taastab kadumaläinu. Kui tegu tds mootoriga, siis ta ongi ju 105kw, mis telle turbo ga siis on? Mootorivärinaga tuleks siiski pöörduda pädevasse remonditöökotta ja mittekorras autot pole mõtet võimsamaks ajada enne kui korras.
Edu nokitsemisel ;)
Lendorav
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.10.2013 11:54 08
Peamine sõiduk: BMW 540td
Asukoht: Harjumaa

Re: K:bmw e34tds

Postitus Postitas Lendorav »

Otto sul pole tds üldsegi , sul on tavaline 2,5td ja sul ei lase läbi lõdvik vaid turbo õlitus.Kui oleksid pihustid sul peetis siis see lagiseks.Kui auto sul soojast kui ka külmast peast läheb pikalt käima siis on sul pump otsa saamas.Kui plaanid chippi paigaldada siis varem kommenteerinud kasutaja jyrisoo paigaldab ja tegeleb diislite chippimisega ja soovitan teda chipi poolse abi jaoks, töö on korralik mida teeb ja probleeme pole ma kuulnud et oleks olnud.
Ottotriin.
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 15.11.2013 19:26 37
Peamine sõiduk: Bmw 525tds

Re: K:bmw e34tds

Postitus Postitas Ottotriin. »

Õlitus ja lõdvik samamoodi ajab läbi jah my bad 2,5td. Eks viin ta remonditöökotta ja vaatan mis teadjad seal ütlevad.
Vasta