E39 2-otsaline väljalase

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
mrks
Huviline
Postitusi: 554
Liitunud: 04.08.2011 11:18 23

E39 2-otsaline väljalase

Postitus Postitas mrks »

Tervist

Tuli idee muuta tavaline stock E39 523i väljalase natukene stiilsemaks. Nimelt 2-otsaliseks.
Et segadust vältida, siis tegin ka kiire kavandi:
Pilt

Siinkohal võhikuna küsingi, et mis taolise seadistuse hinnaks võiks kujuneda ning milline peavalu selle ehitus võib olla. Kuna midagi taolist ma isiklikult tänavapildis näinud pole ning pole ka siin foorumis kuskil taolise asja kohta teemat kohanud, siis otsustasin selle ise teha.

Muidugi oleks võibolla olnud targem pöörduda kohe mõne töökoja poole, aga suure ja tapva hinnapakkumise hirmus mõtlesin pöörduda siia.. Ehk on olemas siin keegi, kes taolise projektiga hakkama saaks. Võimalikult soodsalt :)

Mingisugust sport-tuning-valju häälega väljalaset ma ei otsi. Pigem visuaalset tulemust taolise lahenduse näol. Ehk aitab lihtsalt ühe lisatoru( suvalise roostevaba sama diameetriga ) alla keevitamine - samas siin tekib see, et talvel külma mootoriga tossab ainult üks. See oleks lihtsalt kole :D

Kui keegi teab mõnda tarka lahendust või inimest välja pakkuda, siis on kõik pakkumised oodatud!
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: E39 2-otsaline väljalase

Postitus Postitas Kaupo_K »

E39 M5 ongi selline tagant, ainult topelt torudega ehk 4ga. Pilt http://www.google.ee/imgres?imgurl=http ... CDAQ9QEwAQ" onclick="window.open(this.href);return false;

ja ebays ka müüa http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-E39-M5-PR ... 3cd89c125d" onclick="window.open(this.href);return false;

Leidsin need kiiruga otsides. Tõenäoliselt leiad ka parema hinnaga neid komplekte. Ja foorumis ka 1, kui mitte 2 sellist autot olemas.
mrks
Huviline
Postitusi: 554
Liitunud: 04.08.2011 11:18 23

Re: E39 2-otsaline väljalase

Postitus Postitas mrks »

Otsin justnimelt 2-otsalist süsteemi (mõlemal pool üks)
M5 neli otsa peaks siiski jääma M5 pärusmaale :P

Tänud vastamast sellegipoolest.
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: E39 2-otsaline väljalase

Postitus Postitas Slava_323 »

Oleneb mis otsad, imo suht igavaks jääb, kui sul M pakett, siis vb veel.
Pihlakatorudega stocks on väga igav, kui just mingi Jap style sumpa ots aretada.

Pilt
VS
Pilt
F31 320d M Performance
mrks
Huviline
Postitusi: 554
Liitunud: 04.08.2011 11:18 23

Re: E39 2-otsaline väljalase

Postitus Postitas mrks »

Endal M-pakett ning see viimane variant ongi see tulemus, mida soovin. Minu arvates jätab sellise stiilse ja klassikalise mulje taoline lahendus :D Pole mingit overkilli ning silmale hea vaadata.
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Re: E39 2-otsaline väljalase

Postitus Postitas tanel25 »

Ma arvan, et võõraste sulgedega ehtimine. 2-st lõõrist peab ikka korralik jõud ka läbi käima(palju hobuseid aiste vahel) Jäta parem originaal :)
4x6=1x nädalas
Vasta