E34 525i ei käivitu - KORRAS, TEEMA LUKKU !

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tri
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 06.02.2011 17:22 27
Asukoht: Türi/Pärnu

E34 525i ei käivitu - KORRAS, TEEMA LUKKU !

Postitus Postitas tri »

Tere! Mure siis selline, et jätsin õhtul kodus auto seisma ja hommikul see enam ei käivitunud. Bensupump töötab kuid ma ei tea mis survet see toodab. Kas tagasivoolust peab käivitamise ajal ka bensiini tulema või siis kui mootor töötab, surve on üleval ning niiöelda üleliigne kütus tagasi tuleb ? Kui pumbalt surve poolne voolik ära võtta siis pritsib bensiini. See tähendab, et mingisugune surve seal peab olema. Vahetasin ka süüteküünlad ära ning kontrollisin sädet mis on olemas. Vahepeal korra lubab ja siis on jälle kõik.

Kui andurid vahele jätta siis bensiini mootoril peaks Kütus+säde+õhk võrduma pauguga :lol:

Tänud igasuguse abi eest
Viimati muutis tri, 22.01.2014 14:43 46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7831
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E34 525i ei käivitu

Postitus Postitas arnis »

See et kütus voolikutes voolab, ei tähenda, et ta silindritesse jõuab.
Vast siis silindrisse ta ei jõua, kuna pauke nagu ei käi :D
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
tri
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 06.02.2011 17:22 27
Asukoht: Türi/Pärnu

Re: E34 525i ei käivitu

Postitus Postitas tri »

Tervist, tore, et sa arvamust avaldasid kuid seda, et 1+1 on 2 tean ma ise ka !
Kui sa ütled, et kütus silindrisse ei jõua siis heida ka vähe valgust miks see nii on ?
Kuidas sa seletad seda, et auto käiates vahepeal lubab kui silindris kütust ei ole ?
Kuigi huvitav fakt on see, et käiates bensiini haisu üles ei löö.

Kontrollin täna kütusepumba relee ka ära, kui asi selles ei ole ning foorumist abi ei leia tuleb see ilmselt diagnosti viia.
tri
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 06.02.2011 17:22 27
Asukoht: Türi/Pärnu

Re: E34 525i ei käivitu

Postitus Postitas tri »

Tere, kuna autoga võimalik vaid nv tegeleda uuriksin vahepeal foorumist veel natuke asja. Üks küsimus on see, et millist rõhku peab bensiini pump tootma ? Teiseks kas võib olla et bensiini filter on kinni jäänud. Hetkel külmad ilmad ka ehk mingi kondents sisse sattunud ning kinni jäänud. Teiselt poolt filtrit ma bensiini olemasolu ei kontrollinud. Hetkeseisuga ei oska ise rohkem midagi välja pakkuda :roll:
tri
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 06.02.2011 17:22 27
Asukoht: Türi/Pärnu

Re: E34 525i ei käivitu

Postitus Postitas tri »

Ma ei tea kas siia tohib nii tihti kirjutada, eks kui ei tohi siis öelge. Sisselasskesse minevast voolikust tuleb ilusti bensiini. Näpuga kinni hoida ei jõua. Mis asi on kohe roolivõimu potsiku taga ? Ümar torbik juhtmed lähevad sisse ja üks peenem voolik läheb kuskile sisselaske poole. See vooliku ots on lahti ja ei leidnud ka kohta kuhu see minema peaks.
Kasutaja avatar
newbie
Huviline
Postitusi: 582
Liitunud: 16.10.2011 15:27 15
Peamine sõiduk: E34/F31

Re: E34 525i ei käivitu

Postitus Postitas newbie »

Pakuks vända või nukaandur.. Mul oli 525'ga sama teema, et käiates paar korda nagu lubas, kuid käima ei läinud, vahetasin vändaanduri ära ja poolest pöördest.. Selle vahetus keeruline ei ole, saab ka -20ga maja ees tehtud kui vaja, ma tegin sügisel kortermaja ees selle ära suht kiirelt.
Mul tegelt oli veel nii, et alguses sain isegi sõita, tühikäigul ainult suri välja, aga seda ka ainult a la 10 km, siis enam käima ei läinud..
tri
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 06.02.2011 17:22 27
Asukoht: Türi/Pärnu

Re: E34 525i ei käivitu

Postitus Postitas tri »

Tänud, ilmselt tal selle nuka või vända anduritega miski jama on. Ülejäänud asjad mida ilma kaablita kontrollida saab on tehtud.
Ma arvan, et võib teema sulgeda ka, sest teisipäeval saan sellega diagnosti minna ja siis peaks käima saama.
Kasutaja avatar
newbie
Huviline
Postitusi: 582
Liitunud: 16.10.2011 15:27 15
Peamine sõiduk: E34/F31

Re: E34 525i ei käivitu - KORRAS, TEEMA LUKKU !

Postitus Postitas newbie »

Mis viga oli siis?
tri
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 06.02.2011 17:22 27
Asukoht: Türi/Pärnu

Re: E34 525i ei käivitu - KORRAS, TEEMA LUKKU !

Postitus Postitas tri »

Tere! Ei oska öeldagi mis viga oli. Vedasin töökotta ära juba ca 2km ja proovisin, seal läks käima. Esimene käivitus oli pikk, järjest paremini lubas ja läks käima. Peale seda käivitus nagu varem ja teisi kõrvalnähtusid polnud. Ei tea kas juhtus nii, et seal lihtsalt läks käima või mõjusid augud. Ilm oli samamoodi külm.

Nii, et ei tea ise ka mis otseselt seda põhjustas, et auto käima ei läinud :roll:
Vasta